Oyun Haberleri

Kingdom Come Deliverance geliştiricisinden yeni oyun!

0

Orta Çağ aksiyon-rol yapma oyunu Kingdom Come Deliverance ile tanınan Warhorse Studios, yeni oyunu için ilk duyurunu 18 Nisan’da yapılacağını açıkladı.

Kingdom Come Deliverance

Prag merkezli Çek video oyun stüdyosu Warhorse Studios ve yayıncı Deep Silver, Kingdom Come Deliverance’ın üzerinden altı yıl geçtikten sonra nihayet önümüzdeki hafta (18 Nisan 2024) yeni oyunun duyurusunu yapacak.

Oyuncuların büyük merakla beklediği duyuru sosyal medyadan yapıldı.

Kingdom Come Deliverance 2 mi geliyor?

İlk oyuna göre daha modern belki de 17. veya 18. yüzyılı andıran atlı bir asker ile paylaşılan duyuru postu yeni oyunun da bir devam oyunu olacağına işaret ediyor. Ancak henüz hangi türde olacağı dahil oyun hakkında resmi bir açıklama yok. Yeni oyunun hikayesi kadar dünyası ve karakterleri de büyük bir merak konusu.

15. yüzyıl Bohemya’sında (bugünkü Çek Cumhuriyeti) geçen Kingdom Come Deliverance ile dramatik bir hikayeye ortak olmuştuk. Oyun tamamlanmadan önce en son Nintendo Switch platformuna da gelmişti. Yine bir sosyal medya postu ile oyunun geliştirilmesinin sonuna geldiklerini paylaşmışlardı.


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.