DonanımOyun Kumandası

Xbox, Dream Vapor Special Edition’ı duyurdu!

0

Xbox’ın geçen yıl piyasaya sürdüğü kablosuz oyun kumandası Stormcloud Vapor tasarımının yeni versiyonu Dream Vapor Special Edition duyuruldu. Koleksiyonda altı farklı renk yer alıyor.

Xbox Dream Vapor

Konsol, bilgisayar ve mobil platformlarda kullanabileceğiniz Xbox’ın yeni kablosuz oyun kumandası koleksiyonu Dream Vapor Special Edition oldu.

Yeni sürümdeki kolda ‘Yeni Paylaş’ düğmesiyle ekran görüntüleri, kayıtlar ve daha fazla içeriği sorunsuz şekilde yakalayabilirsiniz. Hibrit yön düğmelerinin yanı sıra tetik düğmeleri, yassı düğmeler ve yan taraflardaki kaymaz yüzey yer alıyor.

Arka gövdedeki mavi elmas desenli kauçuk yüzeyle oyun deneyiminiz bir üst seviyeye çıkacak.

Altı Vapor modelinin ve kontrol cihazının tamamı.

Xbox Vapor teknik özellikleri

Xbox kablosuz oyun kumandası Dream Vapor Special Edition, kauçuk yüzeyler ve Bluetooth teknolojisiyle öne çıkıyor.

BağlantıXbox Kablosuz özelliğiyle Xbox konsollarına bağlayın. Bluetooth kullanarak Windows 10/11 bilgisayarlara, tabletlere, iOS ve Android cihazlara kablosuz bağlayın.
Uyumlu Olduğu PlatformlarXbox Series X, Xbox Series S, Windows 10/11, Android ve iOS.
Pil40 saate varan pil ömrü için AA piller.

Dream Vapor Special Edition ne zaman çıkacak?

Xbox’ın yeni kablosuz oyun kumandası yurt dışında 2 Haziran 2024’te çıkış yapacak ancak Türkiye için henüz bir bilgi yok.

Xbox Vapor oyun kumandası renkleri

Stormcloud ve Dream’in yanı sıra, Electric Vapor (parlak yeşil), Fire Vapor (kırmızı ve turuncu), Cyber ​​Vapor (pembe ve morun daha koyu tonları) veya Nocturnal Vapor (koyu yeşil ve gri) alabilirsiniz. 

  • Bu metin bir reklam içeriğidir. Oyun Günlüğü yapacağınız satın almalardan sorumlu değildir. İçerikler Oyun Günlüğü’nün resmi görüşünü yansıtmaz.
Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.