Ekibe katıl!

Merhaba, Oyun Günlüğü‘ne hoş geldiniz. 

Bağımsız ve gönüllü bir ekip tarafından kurulan sitemiz ikinci yılını doldurdu. İki yılda ‘oyun haberciliği’ anlayışıyla yayınlarına devam eden Oyun Günlüğü, 2023 itibariyle de dijital dergisiyle oyunseverlerle buluştu.

Ekibimizin tek gelir kaynağı (Google reklamlar, engelleyicileri kapatalım lütfen.) bu yüzden yazarlarımızı gönüllü olarak kabul ediyoruz. İlerleyen dönemlerde sözleşmeli sisteme geçmeyi umut ediyoruz. 

Oyunları sevmek, onlar hakkında okumalar yapmak ve yazmak bizim tek ortak noktamız! Eğer sende dijital oyun dünyasının bir parçası olmak istersen bize katılabilirsin.

Başvurunu değerlendirmemiz için bize yaptığın işleri ve başvuru yaptığın alanı mail olarak gönderebilirsin. (Mail adresimiz sayfa sonunda) Çok iyi bir oyuncu olman şart değil, çok iyi bir yazar da aramıyoruz. Oyunlar hakkında fikrin olsun, paylaşmayı sev, bizim için yeterli. Mutlaka dönüş yapacağız!

  • Ekibimiz branşlara göre ayrılmış durumda, ancak bunlar keskin değil. Haber editörlerimiz inceleme de yazabiliyor. Multimedya editörümüz röportaj da hazırlayabiliyor.

İlgilendiğiniz alanı mailde belirtirseniz seviniriz. 

Haber Editörü

Dijital oyun piyasasına ilişkin rutin gelişmeleri takip edecek ve Oyun Haberciliği çizgisindeki yayın politikamıza katkı sunacaksınız. 

News Editor

Join the founding team for the Oyun Günlüğü English page. The team will follow the routine developments regarding the digital game market. You will contribute to our editorial policy in the line of Game Journalism.

İnceleme Editörü

Popüler ve klasik oyunlar hiç fark etmez! Oyunlar hakkında konuşmayı, okumayı ve yazmayı seviyorsan, seni bekliyoruz. Örnek incelemenle birlikte başvurunu yapabilirsin.

Multimedya Editörü 

YouTube ve Podcast yayınlarımıza katkıda bulunmak ister misin?

Sosyal Medya Editörü

Sesimizi duyurabileceğimiz en önemli kapı sosyal medya, desteğini bekliyor olacağız.

Yazar

Dijital oyunlar hakkında başta makale olmak üzere inceleme, dosya ve röportaj hazırlayacak bağımsız yazarlar arıyoruz. Dergide aylık olarak bu yazılar yayımlanacak.

İletişim için: oyungunlugukurumsal@gmail.com

 

Verification: 40e3d344c376c469
Login/Sign up