Merhaba, Oyun Günlüğü‘ne hoş geldiniz.

Bağımsız ve gönüllü bir ekip tarafından kurulan sitemiz üçüncü yılını doldurdu. İki yılda ‘oyun haberciliği’ anlayışıyla yayınlarına devam eden Oyun Günlüğü, 2023 itibariyle de dijital dergisiyle oyunseverlerle buluştu.

Ekibimizin tek gelir kaynağı (Google reklamlar, engelleyicileri kapatalım lütfen.) bu yüzden yazarlarımızı gönüllü olarak kabul ediyoruz. Sözleşmeli sisteme ise adım adım geçiyoruz.

Oyunları sevmek, onlar hakkında okumalar yapmak ve yazmak bizim tek ortak noktamız! Eğer sende dijital oyun dünyasının bir parçası olmak istersen bize katılabilirsin.

Başvurunu değerlendirmemiz için bize yaptığın işleri ve başvuru yaptığın alanı mail olarak gönderebilirsin. (Mail adresimiz sayfa sonunda)

  • Ekibimiz branşlara göre ayrılmış durumda, ancak bunlar keskin değil. Haber editörlerimiz inceleme de yazabiliyor. Multimedya editörümüz röportaj da hazırlayabiliyor.

İlgilendiğiniz alanı mailde belirtirseniz seviniriz. 

***

Rehber Editörü

Oyunlardaki detayları önemserim diyorsanız Rehber Editörü (Guides Editor) seni aramızda görmek isteriz. Oyun Günlüğü Rehber Arşivi her geçen büyüyor!

Haber Editörü

Dijital oyun piyasasına ilişkin rutin gelişmeleri takip edecek ve Oyun Haberciliği çizgisindeki yayın politikamıza katkı sunacaksınız.

News Editor

Join the founding team for the Oyun Günlüğü English page. The team will follow the routine developments regarding the digital game market. You will contribute to our editorial policy in the line of Game Journalism.

İnceleme Editörü

Popüler ve klasik oyunlar hiç fark etmez! Oyunlar hakkında konuşmayı, okumayı ve yazmayı seviyorsan, seni bekliyoruz. Örnek incelemenle birlikte başvurunu yapabilirsin.

Multimedya Editörü 

YouTube ve Podcast yayınlarımıza katkıda bulunmak ister misin?

Sosyal Medya Editörü

Sesimizi duyurabileceğimiz en önemli kapı sosyal medya, desteğini bekliyor olacağız.

***

İletişim için: oyungunlugukurumsal@gmail.com