İlk defa 2023 yılında yapılan Xbox Developer Direct, 2024 yılında da oyunseverlerle buluştu. İşte büyük bir merakla beklenen Xbox Developer Direct 2024’ün özeti ve tüm detaylar!

Xbox Developer Direct

Ocak 2024 – Developer Direct

  • Xbox Developer Direct etkinliği 48 dakika sürdü.

Microsoft’un 2024 yılındaki ilk Xbox Developer Direct etkinliği 18 Ocak’ta gerçekleşti. Büyük merakla beklenen Indiana JonesAvowedAra: History Untold ve Senua’s Saga: Hellblade 2’nin de dahil olduğu Xbox oyunları geliştiriciler tarafından derinlemesine gösterildi.

Avowed

İlk olarak karşımıza Avowed çıktı. Çift yönlü asalarla düşmanlara saldırmaya hazırlanın! Avowed, 2024 sonbaharında Xbox Series XIS, PC ve lansman günü de Game Pass’e gelecek.

Senua’s Saga: Hellblade 2

Hayatta kalma oyunu Senua’s Saga: Hellblade 2, 21 Mayıs 2024’te Xbox Series XIS, PC ve lansman günü de Game Pass’e gelecek.

Visions of Mana

Fantezi, aksiyon ve rol yapma oyunu Visions of Mana, 2024 yazına Xbox Series XIS ve PC platformuna gelecek.

Ara: History Untold

Sıra tabanlı strateji oyunu Ara: History Untold, 2024 sonbaharında Xbox Series XIS, PC ve lansman günü de Game Pass’e gelecek.

Indiana Jones and the Great Circle

Aksiyon ve macera dolu yeni Indiana Jones oyunu Indiana Jones and the Great Circle, 2024 sonuna Xbox Series XIS, PC ve lansman günü de Game Pass’e gelecek.

Xbox Developer Direct etkinliğinin ardından The Elder Scrolls Online 2024 Global Reveal etkinliği gerçekleşti.