Oyun Günlüğü (oyungunlugu.com) sitesi içerisinde yer alan yazı ve haberlerin tekrar yayınlanma amacı ile izinsiz olarak ve kaynak belirtilmeden kullanımı kesinlikle yasaktır. Herhangi bir içeriğin tekrar yayınlanması halinde ise mutlaka kaynak olarak Oyun Günlüğü belirtilmeli ve ilgili içeriğin bulunduğu sayfaya aktif bağlantı sağlanmalıdır.

Oyun Günlüğü yayınları içerisinde yer alan materyallerin bulundurulması ile ilgili olarak “5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu” ve uluslararası telif haklarına aykırı bir durumun yer aldığını düşünüyorsanız lütfen ‘’İletişim’’ sayfası aracılığı ile itirazınızı belirtiniz. İtirazınız en kısa sürede değerlendirilecek ve haklı bulunduğu takdirde bahsettiğiniz içerik site yayınından ve sunucularından derhal kaldırılacaktır.

Oyun Günlüğü bilgisayarınıza “Cookie” adı verilen dosyalar yüklemektedir. Bu dosyalar aracılığı ile Oyun Günlüğü hangi sayfaların daha fazla ilgi çektiğini ve kullanıcıların Oyun Günlüğü’nü ziyaret sıklığı gibi hizmet kalitesini artırmaya yönelik çalışmalar için gerekli bilgileri toplamaktadır.

Bundan kaçınmak istiyorsanız internet tarayıcınızın ayarlarını değiştirerek bunu engelleyebilirsiniz fakat bu takdirde sitenin kişiselleştirilmiş bölümlerine girmek istediğinizde çeşitli sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

Oyun Günlüğü bu sitenin kullanıcıları ile ilgili topladığı bilgileri kanunlarla mecbur bırakıldığı durumlarda ilgili adli makamlara sunma haricinde, 3. Şahıs ve kurumlar ile kesinlikle paylaşmayacağını ve bu bilgileri kullandırmayacağını taahhüt eder.

Oyun Günlüğü içerisinde çeşitli nedenlerle ve yalnızca bilgilendirme amacıyla diğer internet sitelerine yönelik aktif bağlantılar sağlanmaktadır. Oyun Günlüğü bu bağlantıların sağlandığı ilgili internet sayfalarındaki içerikten sorumlu değildir.

Bu kayıt ve şartlar Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre yorumlanır, yönetilir ve uygulanır. Herhangi bir uyuşmazlığın çözümü için Türkiye Cumhuriyeti İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.