Microsoft’un 2024 yılındaki ilk Xbox Partner Preview etkinliği 6 Mart’ta gerçekleşti. Büyük bir merakla beklenen Frostpunk 2 çıkış tarihi dahil onlarca yeni duyuru paylaşıldı.

Xbox Partner Preview – Mart 2024

  • Xbox Partner Preview – mart 2024 30 dakika sürdü.

Final Fantasy XIV Online

Final Fantasy XIV Online, 21 Mart’ta Xbox Series X|S platformuna gelecek. Ayrıca bugün oyunun açık beta sürümünü de oynayabilirsiniz.

Kunitsu-Gami: Path of the Goddess 

Capcom’un Japon esintili bir evrende geçen tek oyunculu oyunu Kunitsu-Gami: Path of the Goddess için yeni bir video gösterildi. Oyun ilk kez geçen yıl haziran ayında Xbox Games Showcase 2023‘te duyurulmuştu. Xbox Series X|S ve Windows platformlarına gelecek oyun, ilk günde Game Pass’e gelecek.

The Sinking City 2

Alternatif bir 1920’de Amerika Birleşik Devletleri’nde geçen Lovecraftvari bir hayatta kalma-korku oyunu olan The Sinking City 2 resmen duyuruldu. Oyun, 2025’te PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’e geliyor.

Persona 3 Reload: Expansion Pass

SEGA, oyuncuların yeni kostümler içeren Persona 3 Reload dünyasına daha derinlemesine dalmalarını sağlayacak olan, yakında çıkacak olan Persona 3 Reload: Expansion Pass ile ilgili ilk özel ayrıntıları yayımladı.

S.T.A.L.K.E.R. Legends of the Zone Trilogy

Gecenin sürprizlerinden biri de STALKER klasikleri oldu. S.T.A.L.K.E.R. Legends of the Zone Trilogy, bugün  Xbox One and Xbox Series X|S platformlarına geldi.

Unknown 9: Awakening

Reflector Entertainment tarafından geliştirilen ve Bandai Namco tarafından da yayımlanacak Anya Chalotra’nın canlandırdığı kahraman Haroona’nın yer aldığı Unknown 9: Awakening duyuruldu. Oyun, 2024 yazında, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5 ve PC platformlarına gelecek.

Tales of Kenzera: Zau

23 Nisan 2024’te Xbox Series X|S ve Windows platformuna gelecek Tales of Kenzera: Zau için oynanış fragmanı yayımlandı.

Roblox, Griefville, and Chucky

Griefville: Survive the Nightmare, bugün Roblox’ta ilk kez yetişkinlere yönelik bir korku oyunu olarak Xbox One ve Xbox Series X|S platformlara geldi. Korku karakteri Chucky’yi içeriyor.

Creatures of Ava

Inverge Studios aksiyon-macera oyunu Creatures of Ava’yı duyurdu. Ava’nın yaratıklarını anlayın ve evcilleştirin ve onların sizi çeşitli ekosistemlerde yönlendirmelerine izin verin; tüm bunları yaparken gezegeni hayat tüketen bir enfeksiyondan kurtarma umuduyla kullanın.

Monster Jam Showdown

Canavar kamyonların direksiyonunu ele geçirin! Monster Jam Showdown, 2024’te Xbox One ve Xbox Series X|S platformuna gelecek.

The Alters

The Alters oynanış fragmanı yayımlandı. Macera, hayatta kalma ve temel oluşturma öğelerinin benzersiz bir karışımını içeren duygusal bir bilim kurgu oyununu keşfedin!

The First Berserker: Khazan

Aksiyon ve rol yapma oyunu The First Berserker: Khazan için oynanış fragmanı yayımlandı. Oyun Xbox Series X|S platformuna gelecek.

Frostpunk 2

Frostpunk 2 çıkış tarihi ve ön sipariş fiyatı açıklandı. Oyun PC platformuna 25 Temmuz’da gelecek. Konsollar için ise daha sonra duyuru yapılacak.

Sleight of Hand

3. şahıs gizlilik aksiyon ve deste oyunu Sleight of Hand duyuruldu.