Oyun HaberleriPC

Helldivers 2 dokuz haftadır zirvede!

0

Steam’de geçen haftanın en çok satanları açıklandı. Üçüncü şahıs nişancı oyunu Helldivers 2 geçen hafta da dahil olmak üzere tam dokuz haftadır en çok satan oyun oldu.

Helldivers 2

Dijital oyun platformu Steam’de geçen haftanın en çok satanları açıklandı. 9-16 Nisan’da gerçekleşen satışlarda üçüncü şahıs nişancı oyunu Helldivers 2 yine zirveye yerleşti. Tam dokuz haftadır en çok satanlarda zirvede yer alan oyun, 8 Şubat 2024’te Playstation 5 ve Microsoft Windows platformlarına geldi.

Steam’de geçen haftanın en çok satanı ise Valve’nin PC oyunlarını oynama imkânı sunan oyun konsolu Steam Deck oldu. Ludeon Studios tarafından geliştirlen inşaat ve yönetim simülasyonu oyunu RimWorld üçüncü, genişleme paketi RimWorld – Anomaly ise dördüncü oldu. En çok satanlarda dördüncü sırada ise dokuz yıl önce piyasaya sürülen ve bu ay yeni nesil güncellemesi gelen Fallout 4 oldu.

Steam’de geçen haftanın en çok satanları için yine buraya göz atabilirsiniz.


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.