Vizyon

Sonic the Hedgehog 3 yeni görsel paylaşıldı: İşte detaylar!

0

Önümüzdeki yıl vizyona girecek olan Sonic the Hedgehog 3 filminden yeni detaylar ortaya çıktı.

Sonic the Hedgehog

Sega tarafından Genesis için geliştirilen ve yayınlanan 1994 tarihli bir platform oyunun yeni filminden yeni haberler var. Sonic the Hedgehog’a ait resmi X hesabının paylaşımıyla yepyeni bir görsel ortaya çıktı. Paylaşılan görselde Shadow ve ayakkabıları yer aldı.

Kısa sürede 12 milyon görüntülenmeyi aşan bu görsel ile hem net çıkış tarihi hem de ekibin çalışmalarının devam edişi de iyice netleşmiş oldu.

Sonic 3 ne zaman çıkacak?

“Kapalı ve Çalışıyor” kod adlı duyuru paylaşımı ile yeni filmin vizyon tarihi de 20 Aralık 2024 olarak netleşmiş oldu. İkinci filmi ile 70 milyondan fazla açılış hasılatına ulaşan Kirpi Sonic böylece gelecek yıl seyircilerle buluşacak.

Sonic the Hedgehog’dan detaylar

Şimdilik Sonic için kim tarafından seslendirileceği henüz kesin bilinmese de, Ben Schwartz ve Jim Carrey, Sonic ve Dr Robotnik ile seslerini yeniden buluşturacak gibi görünüyor. Ek olarak, Jim Carrey kadroda yer almak istemezse Dr Robotnik kastının da iptali ihtimali açıklaması yapımcılar tarafından geçtiğimiz yıl basında yer alan detaylardan. Yönetmen Jeff Fowler ile ilgili ise serinin ilk ikisinin ardından yine yeniden yönetmen koltuğunda olması bekleniyor.

Sonic the Hedgehog 3, açıklandığı üzere 20 Aralık 2024 günü gösterime girecek. Her iki Sonic the Hedgehog filmi gibi Paramount+ üzerinden izlenebilecek.

Diren Eyidoğan
Oyun Günlüğü Yazarı - 2021'den bu yana haberler ve dosyalar hazırlıyor.

    Comments

    Leave a reply

    You may also like