Rehber

Skull and Bones Barque gemisi

0

Barque çok yüksek performans ve stratejik önemde olan bir gemi. Skull and Bones’un 1. Sezonu’nda oyuna dahil edildi. Veba lordu Philippe La Peste’ye karşı etkili bir güç olacak. Gelin şimdi Barque gemisine nasıl sahip olacağınıza bakalım.

Barque gemisi nasıl kazanılır?

Diğer gemiler gibi Barque gemisi içinde plan elde etmeniz gerekiyor. Ancak bu planı gümüşle satın alamazsınız. 45 adet Kaçakçı Markası (Smuggler Marks) elde etmeniz gerekiyor. Bunu da yeni sezonla birlikte gelen Smuggler Pass görevlerini tamamlayarak elde edebilirsiniz.

Smuggler Marks nasıl elde edilir?

Kötü şöhret kazanarak veya zorlukları (challenges) tamamlayarak biriktirebilirsiniz. Her 1.000 Kaçakçı Puanı size bir Kaçakçı Markası (Smuggler Marks) kazandırır, bu da Kaçakçı Mağaranızdaki eşyaların kilidini açmanıza olanak tanır.

Skull and Bones Smuggler Pass

Kaçakçı puanlarını bir gecede elde etmeniz mümkün değil muhtemelen bir kaç hafta sürecek bir mücadele sizi bekliyor. Mücadeleler her hafta yenilenir ve tüm görevleri tek bir hafta içinde tamamladığınızda bonus Kaçakçı Puanı kazanırsınız.

Smuggler Mark gerçek para ile elde edilir mi?

Hayır, Kaçakçı Markaları gerçek para birimiyle satın alınamaz. Oyun yoluyla kazanılmaları gerekir.

Smuggler Mark için görev alma

William Blackwood gibi NPC’lerden gelen üç görevi tamamlamak size 1.000 Kaçakçı Puanı kazandırır. Ayrıca görevleri teslim etmek size Kaçakçı Puanı kazandırır. William Blackwood, Sainte-Anne’de gemiye binişlerin gerçekleştiği rıhtımın yakınındaki heykele yaslanmış halde bulunabilir. Telok Penjarah’ta depo ve posta kutusunun yakınında bulunuyor.

Barque perks – avantajları ( )

Yakında güncellenecek!

Barque nasıl yapılır?

45 adet Kaçakçı Markası (Smuggler Marks) ile Kaçakçı Mağaranızdan alabilirsiniz.

Üretim kaynakları

Yakında güncellenecek!

Skull and Bones gemiler ve özelliklerine buradan göz atabilirsiniz.
Arşiv ana sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.