Football Manager 2023 - Oyun Günlüğü
Rehber

Football Manager 2023 wonderkids!

0

Arkadaşlar FM’nin gerçekçi bir simülasyon olduğundan bahsetmiştik. Dolayısıyla dünyaya yayılmış binlerce gözlemci parlaması ihtimal olan oyuncuları Sega Games’e sene boyunca bildirerek Uganda 3. liginde top koşturan yeteneklerden dahi, adamlar daha 14 yaşındayken bile haberdar olabiliyoruz.

Football Manager 2023

Bu bilgiler gerçek hayatta da çok doğru çıkarken (örneğin Neymar’ın yıldız olacağını FM oynayanlar Neymar daha 15 yaşında iken biliyordu.) bazen de zamanında FM serilerinde bu çocuk adam olur diyerek “Wonderkid” olarak lanse edilen ve ülkemizde Çaykur Rizespor’a kadar yolu düşen; ancak orada dahi tutunamayan Amerika’lı futbolcu Freddy Adu gibi futbolcular mevcut. Her senenin Wonderkid listelerini Google’da arayıp kolayca bulabilirsiniz. Ben bu konuda genelde çok tutarlı sonuçlarla gelen fmscout.com’u öneririm. Bu listeden alacağınız oyuncular 3-4 sene içerisinde doğru miktarda şans bulur ise dünya yıldızlarına dönüşecekler ve kazandıkları her ödülü size ithaf edecekler.

Son söz!

FM baştan sonra bir detaylar oyunu arkadaşlar. Herkesin deneyimlerinin kendine özel olduğunu bilmekle beraber oyunda sıklıkla karşıma çıkan ve oyunu oynayan diğer arkadaşlarımın tecrübeleri ile kesişen sıkıntıları sizlere anlatmaya, çözümlerini paylaşmaya çalıştım. Sizin de yaşadığınız, gözlemlediğiniz şeyler varsa lütfen sizler de bizlerle Discord kanalımızda paylaşın. Rehberimizi elbirliği ile geliştirirken ortak bir zevkimiz ile ilgili sohbet ortamımız olsun. Hepinize iyi oyunlar dilerim!

Football Manager 2023 rehber arşivi ana sayfa için tıklayın.
Bekir Ömer Uyanık
Oyun Günlüğü Yazarı

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir