0

Diablo serisinin devam oyunu Diablo 4’te sınıflar büyük bir merak konusuydu. Her biri özenle işlenen sınıflara bu bölümde tüm detaylarıyla yer vereceğiz.

Diablo 4, aksiyon ve rol yapma türündeki eşsiz oyunlardan bir tanesi. Ve Diablo, aslında başlı başına bir türü temsil ediyor… Şimdi gelin Diablo 4 rehber serimizin ilk bölümünde oyunda yer alan sınıflara göz atalım. Her bir sınıf ayrı özelliklere sahip. Oyunu nasıl oynamak istersiniz? İşte tüm detaylar!

Diablo 4 sınıflar

  • Rogue
  • Sorceress
  • Barbarian
  • Druid
  • Necromancer

Diablo 4 Rogue

Rogue, menzilli veya yakın dövüşte uzmanlaşabilen, uyarlanabilir, çevik bir savaşçıdır. Gömülü silahlarıyla tüm düşmanlarını alt edebilir, güçlü kombo saldırılar gerçekleştirebilir ve iblisleri cezasız bir şekilde öldürmek için cephaneliğini ölümcül zehirler ve gölge büyüsü ile genişletebilir.


Diablo 4 Sorceress

Sorceress – Büyücü, şimşek çakmak, düşmanlarını sivri buz sivri uçlarına saplamak ve gökten alevli meteorlar yağdırmak gibi unsurları zaferi garantilemek için gerekli olan her biçimde şekillendirir.


Diablo 4 Barbarian

Barbarian – Barbar, benzersiz bir güce sahiptir ve her durum için bir silahla, savaşta koca bir cephaneliği ustalıkla kullanır. Korkutucu savaş naraları atar ve yaklaşan sürüleri sersemletmek için yeri sarsan darbeler savurur.


Diablo 4 Druid

Druid, vahşi yaratıkların yanında savaşmak için yükselen bir ayı veya vahşi bir kurt adam formları arasında akıcı bir şekilde dönüşen vahşi bir şekil değiştiricidir. Ayrıca toprağın, rüzgarın ve fırtınanın gücüne hükmederek, doğanın gazabını yıkıcı bir etki için serbest bırakır.


Diablo 4 Necromancer

Necromancer’lar, ölümsüzlerin intikamcı ordularını çağıran kurnaz sihirdarlardır. Özleri, düşmanlarını alçaltmak için üç güçlü Kemik, Kan veya Gölge kalesine akar.


Diablo 4 rehber arşivi ana sayfa için tıklayın.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.