0

Cities Skylines serisinin yeni oyunu Cities Skylines 2 hakkındaki tüm detayları paylaşıyoruz. Lansman sonrası tüm detaylar rehberde yer alacak.

Oyunun haritası nasıl olacak?

Yapılan açıklamada, türe yeni bir soluk getireceğini belirten Colossal Order, haritanın büyüklüğünü ise ‘destansı ölçek’ olarak ifade etti. 150 kare alan açılması bekleniyor!

Cities Skylines’ın hangi DLC’leri yer alacak?

Cities Skylines 2 yeni özelliklerin düşünüldüğü özgün bir şehir simülasyonu olacak. Ancak ilk detay yeni oyunun lansmanda ilk oyunun lansmanından daha dolu çıkacağı.

Cities: Skylines 2 ne zaman çıkacak?

12 Haziran 2023 – PlayStation 5, Xbox X/S ve PC için çıkışını yapacak Cities Skylines 24 Ekim 2023’te çıkış yapacak. Oyun lansman günü PC/Xbox Game Pass’e de gelecek.

Modlama desteği olacak mı?

Paradox modlama konusunda çok hassas. Cities Skylines’ta olduğu gibi ikinci oyunda da modlama desteğinin bulunacağı açıklandı. İlk oyundaki modlar yeni oyunda çalışmayacak çünkü tamamen yenilenen bir oyunla karşılaşacağız.

Hangi oyun motoruyla geliştiriliyor?

Oyunun duyuru fragmanındaki görsel kalite Unreal Engine’a benzetilse de resmi açıklama geldi. Colossal Order, Cities Skylines’ın Unity oyun motoruyla geliştirildiğini duyurdu.

Hangi platformlara gelecek?

Cities Skylines 2; PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S platformlarına gelecek.

Cities: Skylines 2 resmen duyuruldu!

6 Mart 2023 – Stockholm merkezli İsveçli video oyun şirketi Paradox‘un düzenlediği Paradox Announcement Show 2023‘te oyun dünyasının büyük bir merakla beklediği Cities Skylines serisinin yeni oyunu Cities Skylines 2 duyuruldu.

Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.