Oyunlar

Valorant

0
Valorant

Özet

Ücretsiz çok oyunculu taktiksel birinci şahıs nişancı video oyunu Valorant, tüm zamanların en iyi takım tabanlı oyunlarından biri! İlk olarak Ekim 2019’da Project A kod adı altında yayınlanan oyun, 7 Nisan 2020’de sınırlı erişimle kapalı beta dönemine başladı ve ardından 2 Haziran 2020’de resmî olarak yayımlandı. 


Geliştiriciler: Riot Games

Yayıncılar: Riot Games

İmtiyaz: Riot Games

Yayın Tarihi: 2 Haziran 2020

Platformlar: Microsoft Windows

Tür: Nişancı


Valorant haberleri

Valorant roller ve ajanlar

Valorant’ta farklı yeteneklere sahip 23 tane karakter bulunmakta. Her karakterin farklı görevleri ve farklı rolleri bulunmaktadır.

Valorant rehber arşivi

Valorant rehber arşivi oyuna ilişkin öne çıkan tüm bilgi ve öğretici yolları içerecek.

Valorant FPS artırma rehberi

Her oyun için geçerli olan FPS yüksekliği oyuncuların hayalidir. Valorant’ta da FPS ne kadar yüksek olursa oyun zevkiniz de o kadar iyi olur!

Valorant haritaları – 2024

Valorant’ın kendine has özellikleri olduğu gibi kendi haritaları ve harita dizaynları da bulunmakta. Haritaların tam listesini ve özelliklerini paylaşıyoruz.

Valorant mağaza ve gece pazarı rehberi

Valorant’taki bütün skinleri parasını verip alamıyorsunuz. Alabilmeniz için ilk gerekli olan şey biraz şans ile beraber mağazanıza gelmesi olacaktır.

Valorant başlangıç rehberi

Valorant başlangıcında günlük ve haftalık görevlere odaklanmalısınız. Bunlar sayesinde hızlı bir şekilde seviyenizi yükseltebilirsiniz!

Valorant hile ve ban sistemi rehberi

Valorant’ta en çok merak edilen konulardan biri de hile ve ban sistemi. Valorant hileleri nelerdir? ve Valorant bizi bunlardan nasıl korur! İşte tüm detaylar!

Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.