Oyunlar

Sons of the Forest

0
Sons of the Forest

Özet:

The Forest serisinin yeni oyunu Sons of the Forest, hayatta kalma ve korku türündeki yapısıyla oyunseverlerin radarındaki oyunların başında geliyor. Kayıp bir milyarderi aradığımız adada, kendimizi yamyamların istila ettiği bir cehennemde buluyoruz. Bu ürkütücü açık dünyada hayatta kalmak için zanaat ve inşa yeteneklerimizi test edeceğiz!

Bağımsız video oyun stüdyosu Endnight Games, oyunun mayıs ayında çıkacağı açıklamıştı ancak, “Çıkış tarihimizin aşırı iddialı olduğunu fark ettik” diyerek ekim 2022’ye ertelendiğini duyurmuştu. Tekrar ertelenen oyunun 23 Şubat 2023’te çıktı.


Geliştiriciler: Endnight Games

Yayıncılar:  Newnight

İmtiyaz:  Endnight Games

Yayın Tarihi: 23 Şubat 2023

Platformlar:  Microsoft Windows

Tür: Hayatta Kalma, Korku


Sons of the Forest haberleri

Sons of the Forest, tam sürüm tarihini açıkladı!

Erken erişimde geçirdiği başarılı bir yılın ardından Sons of the Forest, önemli bir güncellemeyle 22 Şubat 2024’te tam sürümünü resmen piyasaya sürmeye hazırlanıyor. X-Men ve The Boys filmlerindeki rolleriyle tanınan ünlü aktör Shawn Ashmore, Timmy’nin sesi olarak oyuna katılacak.

Sons of the Forest

Adada hayatta kalın, mutantlarla mücadele edin, keşfedin ve heyecanı doruklarda yaşayın…

Sons of the Forest

The Forest serisinin yeni oyunu Sons of the Forest, hayatta kalma ve korku türündeki yapısıyla oyunseverlerin radarındaki oyunların başında geliyor.

The Forest Hile Yapan Oyuncu
Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.