Oyunlar

Hogwarts Legacy

0
Hogwarts Legacy

Özet

Avalanche Software tarafından geliştirilen ve Portkey Games tarafından da yayınlanan, Harry Potter evreninde 1800’lerin sonlarında geçen aksiyon rol yapma oyunu Hogwarts Legacy, 10 Şubat 2023’te Microsoft Windows platformuna geldi. Oyunun PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S platformlarına, gelişi ise ertelendi. 4 Nisan’da PlayStation 4’e ve 25 Temmuz’da Nintendo Switch platformlarına gelecek.


Geliştiriciler: Avalanche Software

Yayıncılar: Portkey Games

İmtiyaz: Avalanche Software

Yayın Tarihi: 10.02.2023

Platformlar:  Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Nintendo Switch

Tür: Rol Yapma, Açık Dünya, Aksiyon ve Macera


Hogwarts Legacy haberleri

Hogwarts Legacy rehber arşivi

Aksiyon ve rol yapma oyunu Hogwarts Legacy, rehber arşivi oyuna ilişkin öne çıkan tüm bilgi ve öğretici yolları içerecek.

Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy karakterleri

Hogwarts Legacy öğrenci ve profesörleri ile Hogwarts ve Hogsmede sakinlerini sizler için derledik! Goblinler ve müttefikleri de unutmadık. İşte Hogwarts Legacy karakterleri…

Hogwarts Legacy

1800’lerde Hogwarts’ı deneyimleyin, karanlık büyücülerle savaşın ve büyücülük dünyasının kaderini belirleyin!

Hogwarts Legacy

Harry Potter evreninde 1800’lerin sonlarında geçen aksiyon rol yapma oyunu Hogwarts Legacy, 10 Şubat 2023’te oyunseverlerle buluşacak.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.