0

Defense Derby, Krafton tarafından geliştirilen kendine özgü mekanikleri ve karakterleri bulunan bir mobil tower defence oyunu. Genel olarak oyunda destemize şampiyonlar toplayıp onlarla beraber tek oyunculu ya da çok oyunculu rekabetçi modda mücadele ediyoruz.

Defense Derby

Şahsen ben rekabeti sevdiğim için oyunun çok oyunculu modunu daha çok sevdim. Oyunda destenize uyumlu şampiyonları eklemeniz gerekiyor aynı zamanda karşıya göre de çeşitli stratejiler oluşturmanız gerekiyor.

Tek oyunculu mod ise 1920 seviye bulunduruyor, yani klasik bir seviye atla devam et mantığı mevcut. Onun dışında her mobil oyunda bulunan ekrana çıkan ödül, günlük görev, satın alma reklamları gibi durumlar bu oyunda da mevcut ve sinir bozucu olabiliyorlar yer yer.

Defense Derby, gerçek zamanlı 4 oyunculu bir kule savunma mobil oyunudur.

Ama bunları bir kenara attığımızda Defense Derby kesinlikle çok karışık olmayan ama stratejilerinizin üstüne düşünmeniz gereken bir tower defence oyunu olmuş. Beni gerçekten özellikle çok oyunculu moduyla eğlendirdi eğer sizde böyle bir tower defence oyunu arıyorsanız bu tamamen ücretsiz oyuna göz atmanızda fayda var.

Defense Derby IOS ücretsiz indir

Defense Derby Android ücretsiz indir


En iyi mobil oyunlar listemize buradan göz atabilirsiniz.


Ege Muslu
Oyun Günlüğü İnceleme Editörü

Comments

Leave a reply

You may also like