Oyun HaberleriPC

Yerli oyun Castle Of Alchemists, erken erişimde!

0

Yerli oyun Castle Of Alchemists, iki yıllık geliştirme sürecinin ardından nihayet Steam’de erken erişim olarak yayımlandı.

Team Machiavelli tarafından geliştirilen yerli oyun Castle Of Alchemists, erken erişim olarak Steam’de yerini aldı ve şimdiden güzel yorumları toplamayı başardı. Catoptric Games ve Indieark sayesinde yayınlanıyor. Normalde 60 lira olmasına karşı, çıkışına özel %20 indirimle 48 liraya satın alınıyor.

Oyunculara kendilerini gizemli bir dünyaya çeken Castle of Alchemists, dikkat gerektiren zorlu adımları, etkileyici pixel tasarımı ve atmosferik müzikleri ile öne çıkıyor. Simya ile gelişmiş savaşçı Bellator olarak esas göreviniz kaleyi korumak. Bunun için stratejik tuzaklar kurup kuleler inşa ediyorsunuz. Güçlü silahlar geliştirerek düşmanlarla savaşıyorsunuz. Yeni yetenekleri keşfederek adım adım zafere doğru bir yol çiziyorsunuz.

Türkiye’deki oyun sektörüne yeni bir soluk getirecek olan Castle Of Alchemists heyecanlı bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlayacak. On üç dil desteği ve düşük sistem gereksinimleri ile bu oyun hiçbir engel olmadan geniş bir kitleye hitap etme imkanı sağlıyor.


Aylin Güvenkaya
Oyun Günlüğü Röportaj Editörü - 2023