Oyun HaberleriPCZ - OG

Yerli oyun Black State duyuruldu!

0

Tek oyunculu, hikaye odaklı, aksiyon, macera ve üçüncü şahıs nişancı oyunu Black State, PC platformu için duyuruldu.

Black State

İstanbul merkezli video oyun stüdyosu Motion Blur Studio, tek oyunculu, hikaye odaklı, aksiyon, macera ve üçüncü şahıs nişancı oyunu Black State‘i duyurdu. PC platformuna gelecek oyun için ilk fragman yayımlandı ancak bir çıkış tarihi verilmedi.

Motion Blur Studio CEO’su Kadir Demirden, ilk fragmanlarına ilişkin, “Bu fragman sadece buzdağının görünen kısmı. Oyuncuların oyunun tam derinliğini ve yoğunluğunu deneyimlemesi için sabırsızlanıyoruz.” açıklamasında bulundu.

Bilinmeyenle yüzleşmeye hazır mısın?

Black State’de, Mimarlar adlı gizli bir bilim insanları grubu sizi gizemli bir görev için çağırır. Göreviniz, esirleri kurtarmak ve katalizmik bir olayın ardındaki gerçeği ortaya çıkarmaktır. Her kapı yeni ve beklenmedik lokasyonlara açılırken, bilinmeze karşı hazır mısınız?


Yeni nesil mekanikler!

Black State mekanikleri ve yeni nesil grafik yapısı dikkat çekiyor. Gerçek zamanlı kapı mekanikleri ile ortamlar arasında kesintisiz geçiş yapacağınız oyunda gerçek zamanlı bir oyun deneyimine sahip olacaksınız.

Üstteki görselde de görüldüğü gibi ultra-foto-gerçekçi grafiklere sahip oyunda en büyük problemlerden biri optimizasyon olacak. Bunu ise geliştirici stüdyo, uzun bir Ar-Ge sürecinden geçtiklerini ve başarılı bir test sürecinin ardından gerçekçi grafikleri üretebildiklerini vurguluyor

Black State

100’den fazla sinematik öldürme hareketi

Fragmanda silahlı çatışma ve yakın dövüş mekaniklerine odaklanılıyor ancak stüdyo 100’den fazla sinematik öldürme hareketinden bahsediyor.

Black State’de benzersiz desenlere ve mekaniğe sahip birçok Boss savaşıyla da karşılaşacağımızı açıkladılar.

Oyuna destek olmak Steam’den istek listenize alabilirsiniz.


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.