Oyun HaberleriPC

Yeni şehir kurma ve strateji oyunu Pioneers of Pagonia duyuruldu!

0

The Settlers serisinden tanıdığımız Volker Wertich’in yönetmenliğinde geliştirilen yeni fantastik şehir kurma ve strateji oyunu Pioneers of Pagonia duyuruldu.

Pioneers of Pagonia

Alman bağımsız oyun stüdyosu Envision Entertainment tarafından geliştirilen ve 2023’ün sonunda PC için erken erişime girecek olan fantastik şehir kurma ve strateji oyunu Pioneers of Pagonia duyuruldu.

The Settlers serisinden tanıdığımız Volker Wertich‘in yönetmenliğinde geliştirilen oyun kaynak yönetimi ve keşif mekaniklerini harmanlayan bir hayatta kalma oyunu özelliklerine sahip olacak. Oyunda adalardaki kaynakların yönetimi ve fantastik yerel hakların idaresi önemli olacak.

Erken Erişim’de bulunan 40’tan fazla farklı bina türü ve 70’in üzerinde farklı ürün ve dağınık üretim zinciri ile oyuncular kendi benzersiz ekonomilerini inşa edecekler. Her oyunda benzersiz haritalarla yeni maceralara yelken açabileceksiniz.

Co-op modu içinde çalışmaların yapıldığını ifade eden Wertich, kurdukları yeni stüdyo ile “Şehir kurma simülasyonunun kökenlerine dönüyoruz” dedi.

Pioneers of Pagonia ne kadar?

Henüz oyunun fiyatı açıklanmadı.

Pioneers of Pagonia ne zaman çıkacak?

Pioneers of Pagonia’nın 2023’ün 4. çeyreğinde erken erişim olarak çıkması planlanıyor.

Pioneers of Pagonia Türkçe dil desteği olacak mı?

Pioneers of Pagonia’da Almanca ve İngilizce haricinde bir dil desteği açıklanmadı.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.