Oyun HaberleriPC

Yaşam simülasyonu Our Life on Water duyuruldu!

0

Rol yapma ve yaşam simülasyonu oyunu Our Life on Water, Mekong Nehri’nin üzerinde bir maceraya davet ediyor. Köyünüzü su üstünde inşa edin ve koruyun. Nehirde dolaşın, üretim ve balıkçılık yapın, dostlar edinin, aşkınızı bulun.

Polonyalı video oyun stüdyosu Different Tales tarafından geliştirilen yaşam simülasyonu ve rol yapma oyunu Our Life on Water, Mekong Nehri’nin üzerinde 68 kuşağının özgür insanları ‘hippileri’ konu ediniyor!

Bu rol yapma oyununda köye gelerek Rivertalker, yani nehirle konuşan ruhani, vizyoner bir topluluk lideri olacağız. Modern dünyanın yarattığı tehlikeler karşısında, konuşan su samuru dostunuz Yla ile birlikte köyünüzü korumak için Nehrin Ruhları ile hemhal olacağız.

Bambu ve geri dönüştürdüğünüz atık malzemelerden yüzen evler ve başka yapılar inşa edecek, ziraat, balıkçılık ve hayvancılık yapacağız. Dostlar edinecek ve aşkımızı bulacağız.

Seçimlerin oyunu etkilediği oyunda Kamboçya ve Vietnam’ın yüzen köylerinden ilham alan büyülü gerçekçi bir muson atmosferini keşfedecek, tekne ile nehirde gezecek, yüzecek, dalacak ve gizemli eserler bulacağız.

2024’te PC platformuna gelecek oyunun tam çıkış tarihi ve fiyatı henüz açıklanmadı.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply