Oyun HaberleriPCPlayStation

Xbox ve Bethesda’nın düzenleyeceği Developer Direct resmen duyuruldu!

0

Microsoft, Xbox ve Bethesda’nın merakla beklenen bazı oyunlardan haberler ve oynanışları içerecek Developer Direct etkinliğinin 25 Ocak’ta gerçekleşeceğini duyurdu.

Developer Direct

Microsoft, Sony’nin PlayStation State of Play etkinliklerine çok benzeyecek, bazı oyunlardan haberler ve oynanışları içerecek Developer Direct etkinliğinin 25 Ocak’ta gerçekleşeceğini resmen duyurdu.

Forza, Redfall, Elder Scrolls Online, Minecraft Legends oyunları hakkında yeni detayların yer alacağı Xbox ve Bethesda’nın Developer Direct etkinliğinde Starfield ise yer almayacak. Yapılan açıklamada Starfield için başlı başına ayrı bir sunum gerçekleştirilecek.

Etkinlik, Xbox, PC ve Game Pass’e gelecek bazı oyunlara içeriden bir bakış sağlayacak.

Developer Direct etkinliğini nereden izleyebilirim?

Developer Direct etkinliği Xbox ve Bethesda’nın resmi YouTube ve Twitch kanalları üzerinden 25 Ocak’ı 26 Ocak’a bağlayan gece yarısında başlayacak ve gece 3’te sona erecek.

Developer Direct etkinliğinde neler olacak?

The Elder Scrolls Online: Stüdyo Direktörü Matt Firor, Tamriel’in ESO’da oynanabilir hale gelen son bölgelerinin yanı sıra oyunun bu yılki en büyük güncellemesinde gelen büyük bir yeni özelliği içeren 2023’ün büyük Bölüm güncellemesini açıklayacak.

Forza Motorsport: Turn 10 Studios ekibi sıkı bir şekilde çalışarak hayranlara Xbox Series X|S’den yararlanmak için sıfırdan oluşturulmuş yeni nesil Forza Motorsport’u getirdi.

Minecraft Legends: Mojang Studios, Minecraft yapımcılarının yakında çıkacak aksiyon-strateji oyunu Minecraft Legends’taki PvP çok oyunculu deneyimine içeriden bir bakış sunacak.

Redfall: Dishonored ve Prey’in arkasındaki beyinler Arkane Austin, yaklaşan FPS’lerinden birkaç dakikalık oynanış sergileyecek. Developer_Direct, tekli ve çok oyunculu oynanışı ortaya çıkararak sizin ve arkadaşlarınızın Massachusetts’in pitoresk Redfall adasında kana susamış Vampirleri nasıl alt edeceğini daha fazla gösterecek.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.