Oyun HaberleriPCPlayStation

Xbox Game Pass ocak ayı oyunları açıklandı

0

Microsoft, ocak ayının ilk yarısında Game Pass’e gelecek ve ay sonunda kaldırılacak oyunların listesini açıkladı.

Monster Hunter Rise

Microsoft’un Xbox One, Xbox Series X/S ve Windows 10, Windows 11’de de mevcut olan abonelik hizmeti Xbox Game Pass kütüphanesi yeni oyunlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Süresi dolan bazı oyunlar da kütüphaneden ayrılıyor. Bu ayın ilk yarısında platforma eklenecek ve kaldırılacak oyunların tam listesini paylaşıyoruz.

Xbox Game Pass ocak ayı ücretsiz oyunları

Ocak ayının ilk yarısında Xbox Game Pass‘e 19 Ocak’ta Persona 3 Portable (Bulut, Konsol ve PC) ve Persona 4 Golden (Bulut, Konsol ve PC), 20 Ocak’ta Monster Hunter Rise (Bulut, Konsol ve PC) Mortal Shell: Enhanced Edition (Bulut, Konsol ve PC), Stranded Deep (Bulut, Konsol ve PC).

Xbox Game Pass ocak ayı oyunları

Xbox Game Pass’den ocak ayında kaldırılacak oyunlar

15 Ocak’tan itibaren kütüphanede yer almayacak oyunlar ise şunlar oldu: 

Danganronpa: Trigger Happy Havoc (Bulut, Konsol ve PC), Nobody Saves The World (Bulut, Konsol ve PC), Pupperazzi (Bulut, Konsol ve PC), The Anacrusis (Game Preview) (Bulut, Konsol ve PC), We Happy Few (Bulut, Konsol ve PC)


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.