Oyun HaberleriPC

World of Warcraft için üç yeni DLC paketi duyuruldu

0

BlizzCon 2023, World of Warcraft tutkunları için heyecan verici haberler getirdi ve destansı Worldsoul Saga adlı üç genişleme paketini duyurdu.

World of Warcraft: The War Within
World of Warcraft: The War Within

Blizzard Entertainment World of Warcraft evreninde heyecan verici yeni bir bölüm için düğmeye bastı. BlizzCon 2023‘te duyurulan Worldsoul Saga, üç yeni genişlemeyi kapsayacak. Bu genişleme paketleri oyunun 20. yılını noktalayan bir kutlama olarak tanımlanıyor ve aynı zamanda önümüzdeki maceraların temelini atacak.

İlk genişleme paketi olan “The War Within”, Azeroth’un derinliklerini keşfederek yeraltı krallıklarını, yeni ırkları ve bölgeleri sunacak. İkinci genişleme paketi “Midnight”, oyuncuları Eski Dünya’ya geri döndürerek yaklaşan Void güçleriyle yüzleşmelerini sağlayacak. Üçüncü genişleme paketi “The Last Titan” ise oyuncular Northrend’e giderek Titanların da dahil olduğu gizli bir komployu ortaya çıkaracak.

World of Warcraft hayranları için heyecan verici zamanlar yaklaşıyor gibi görünüyor. BlizzCon’dan daha fazla güncellemeye buradan ulaşabilirsiniz.

Özge Güzel
Oyun Günlüğü Kıdemli Editörü / Senior Editor