Oyun HaberleriPCPlayStation

Wild Hearts yeni fragmanıyla Minato sakinlerini tanıyın!

0

Yeni avcılık oyunu Wild Hearts’te oyuncuların kalesi olacak Minato kasabasıyla ilgili yeni bir fragman yayımlandı. Oyun hem konsol hem de PC platformlarda 17 Şubat 2023’te satışa çıkacak.

Wild Hearts

Koei Tecmo tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından EA Originals etiketi altında yayınlanacak yeni avcılık oyunu Wild Hearts, 17 Şubat 2023’te konsol ve PC platformlarına gelecek.

Oyunun erişime açılmasına kısa süre kala yeni bir fragman paylaşıldı. Wild Hearts’te oyuncularının sıklıkla ziyaret edeceği, Azuma’nın “merkezi kasabası” olarak nitelendirilen Minato için yayınlanan bu yeni fragmanda oyuncular, Minato’nun önemli sakinlerini tanıma imkanı bulacak.

Şehrin altını üstüne getirmeyi hedefleyen ve sürekli bir tehdit oluşturan ¨Kemono¨ adındaki yaratıkları durdurmak için yardımına ihtiyaç duyacağımız kasaba halkı, bize bu serüvende çok büyük katkılar sağlayacak. Oyuncular, Kemonoları alt etmeyi başardıklarında, bu büyük yaratıklar Celestial Thread adındaki özel iplikleri geride bırakacak ve avcılar bunları birbirlerine bağlayarak, dikerek kendi işleri için kullanabilecekler. Aynı zamanda, avcılar, antik Karakuri teknolojisi ile Minato’yu ve halkını başlarına gelen büyük felaketten kurtarmaya çalışacaklar.

Aynı zamanda, avcılar, antik Karakuri teknolojisi ile Minato’yu ve halkını başlarına gelen büyük felaketten kurtarmaya çalışacaklar.

Wild Hearts hangi platformlara gelecek?

PlayStation 5’te, Xbox Series X|S’te ve PC’de EA Uygulaması’nda, Steam’de ve Epic Games’te 17 Şubat 2023’te satışa çıkacak olan Wild Hearts, hem dijital, hem de kutulu versiyona sahip olacak.

Ülkemizdeki fiyatlandırmalar şu şekilde olacak:

Wild Hearts ne kadar?

Wild Hearts PC | EA Uygulaması, Steam, Epic Games:

  • Standart sürüm: 1199,99 TL (EA Play ile 1080 TL)
  • Karakuri sürümü: 1599,99 TL (EA Play ile 1440 TL)

Wild Hearts konsol | PlayStation 5, Xbox Series X|S:

  • Standart sürüm: 1400 TL (EA Play ile 1260 TL)
  • Karakuri sürümü: 1700 TL (EA Play ile 1530 TL)

Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.