Oyun HaberleriPCSwitchXbox

Wartales yeni genişleme paketi The Tavern Opens! çıktı!

0

Açık dünya sıra tabanlı RPG’si Wartales’in ikinci genişleme paketi The Tavern Opens! bugün PC ve konsollara geldi.

Wartales – The Tavern Opens!

Fransız video oyun stüdyosu Shiro Games‘in açık dünya sıra tabanlı RPG’si Wartales, tam sürümünde son derece başarılı bir lansman yaptı ve 20 Nisan’daki erken erişim çıkışından bu yana şu anda 600 binden fazla kopya sattı.

Oyunun Pirates of Belerion adlı genişleme paketinin ardından ikinci genişleme paketi The Tavern Opens! 18 Nisan 2024’te Nintendo Switch, Xbox Cloud Gaming, GeForce Now, Microsoft Windows, Xbox X ve S Serisi platformlara geldi.

Wartales – The Tavern Opens! ile neler yapabilirim?

Wartales’e yönelik bu yönetim ve simülasyon genişletmesinde kendi meyhanenizi yönetin ve genişletin. Maceralarınız sırasında birliğiniz için zenginliği ve prestiji güvence altına alın. İlk işletmenizi satın alın, tavernanız için en iyi dekoru seçin, çalışanları işe alın ve günlük müşterilerinizi memnun etmek için en uygun menüyü oluşturun.

Wartales – The Tavern Opens! ne kadar?

Genişleme paketi Steam’de lansmana özel yüzde 10 indirimle 6,56 dolardan (213 TL) satışa sunuldu. 2 Mayıs’tan sonra 7.29 dolar (236 TL) olacak.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.