Oyun HaberleriPC

Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin demosu geliyor!

0

Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin için oyuncularla buluşma zamanı geldi. Oyunun demosu 6-19 Ekim’deki Steam Next Fest’te yer alacak.

Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin

İngiliz video oyun stüdyosu Frontier Developments tarafından geliştirilen ve yayımlanacak olan Warhammer Age of Sigmar evreninde geçen gerçek zamanlı strateji oyunu Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin, 6-19 Ekim’deki Steam Next Fest’te oyuncularla buluşacak.

Demoda oyuncular, kurnaz Orruk Kruleboyz’a ve Nighthaunt’un hayaletlerine karşı dramatik savaşlarda güçlü Stormcast Eternals grubunun komutasını ele alacaklar. Oyunun ilk iki görevinde Stormcast Ebedileri, Ölümlü Diyar Ghur’un bataklıklarında güçlü bir büyü kaynağı bulmak için Harkanibus kale yerleşiminden yola çıkacak.

Oyuncular, kaynak biriktirme, düşman saldırı stratejilerine karşı koyma, sahaya yeni birimler çağırma ve ek birim türlerine erişmek için komuta merkezlerini yükseltme dahil olmak üzere Realms of Ruin oynamayı öğrenirken Kruleboyz ile çatışacak.

Oyuncular, harekatın yanı sıra tekrarlanabilir tek oyunculu Fetih modunun, 1v1 ve 2v2 çok oyunculu modların keyfini çıkaracaklar. Ordu Görünümü aracında ayrıntılı birim özelleştirme ve Harita Düzenleyici aracında ayrıntılı çok oyunculu savaş alanları veya sahneler oluşturmaya da göz atın!

17 Kasım’da PlayStation 5, Microsoft Windows, Xbox X ve S Serisi platformlara gelecek oyunda hikâye odaklı seferde dinamik savaşlarda dört benzersiz grubu yönetecek ve çevrimiçi çok oyunculu modda savaş lortlarına karşı savaşacaksınız.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply