Oyun HaberleriPCPlayStation

War Hospital çıkış tarihi duyuruldu!

0

Hikaye odaklı bir yönetim ve hayatta kalma oyunu olan War Hospital, 31 Ağustos 2023’te PC ve konsollara gelecek.

War Hospital

NACON Connect 2023 etkinliğinde Polonyalı video oyun geliştiricisi Brave Lamb tarafından geliştirilen ve NACON tarafından da yayımlanacak olan War Hospital‘ın, 31 Ağustos 2023’te PC ve konsollara geleceği açıklandı.

War Hospital’da Birinci Dünya Savaşı sırasında bir sahra hastanesinin sorumluluğunu alıyorsunuz ve hastanenin personelini ve kaynaklarını yönetirken gelen yaralıları tedavi etmeniz gerekiyor.

War Hospital

Türkçe alt yazı ve ara yüz desteğiyle çıkacak ‘savaş’ oyununda amacımız hayat kurtarmak olacak. Yapımcılar, “Kurşun hedefi tutturduğunda başka bir mücadele başlar.” diyerek oyunun 1917 yılında emekli İngiliz savaş doktoru Henry Wells adındaki karakterimizin Fransız cephesindeki hikayesine odaklanıldığını açıkladı.


Ömer Faruk AKTAŞ
Oyun Günlüğü Kurucusu ve İçerik Direktörü - Strateji ve simülasyon oyunlarına tutkuyla bağlı. Bağımsız oyunların takibinde - Oyununuzu tanıtmak için iletişime geçmekten çekinmeyin! - Ömer is to blame for all this. You can contact us for game review and other business information.