Oyun HaberleriPC

Victoria 3: Voice of the People çıktı!

0

Victoria 3’ün yeni içerik paketi Victoria 3: Voice of the People oyuna Provokatörleri ve Fransa için yeni, özel içerikleri ekliyor. İçerik paketi 74 TL’den satışa sunuldu.

Victoria 3: Voice of the People

İsveçli video oyun geliştiricisi Paradox Development Studio tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından da yayımlanan grand strateji ve toplum simülasyon serisi Victoria 3‘ün ilk içerik paketi Voice of the People, bugün erişime açıldı.

Oyunun bu ilk ücretli içerik paketinde Fransa’ya odaklanan bazı gelişmeleri görüyoruz. Ancak temel mekaniklerle de göze çarpan detaylar var.

Victoria 3: Voice of the People

Victoria 3: Voice of the People ile birlikte oyunun 1.3 yaması da geldi. Şimdi gelin tüm yeniliklere göz atalım.

Victoria 3: Voice of the People tüm detaylar

  • 60’ı Aşkın Yeni Tarihî Provokatör: John Brown, Emmeline Pankhurst ve Enver Paşa da dâhil olmak üzere gerçek tarihî karakterlerle yeni alternatif tarihleri keşfedin. Bu karakterler, ulusunuzun siyasi reformlarında ve gelişmesinde daha çok çeşide ve etkileşime olanak sağlayan yeni, ücretsiz Provokatör sistemine entegre edildiler.
  • Özel Provokatör Eylemleri: Çıkar Gruplarına liderlik etmek üzere terfi ettirerek provokatörlere yardımcı olun veya etkilerini azaltmak için sürgüne gönderin. Bazı durumlarda, fikirlerinden faydalanmak için diğer ulusların sürgün ettikleri kişileri topluluğunuza davet edebilirsiniz de.
  • Benzersiz Fransız İçeriği: Fransız tarihinden ilham alan yeni etkinlikler, günlük görevleri ve kararlar. Kuzey Afrika’daki üstünlüğünüzden faydalanın, tahta talip olan kişilerden birini destekleyin veya Avrupa ile tüm dünyada güçlü bir Fransız İmparatorluğu kurun.
  • Yeni Fransız Binaları: Fransa’daki tarihî yapılar haritaya eklendi.
  • Yeni Görsel: Yeni bir art nouveau tarzında kaplanmış, Voice of the People’a özel olan bir kâğıt harita. Yeni devrim animasyonları, isyan eden çıkar gruplarını vurguluyor ve birçok topluma yeni kıyafetler ile üniformalar eklendi.

Victoria 3: 1.3 yaması

Victoria oyuncularına sunulan ücretsiz 1.3 yaması ise şunları içeriyor:

Bu güncelleme, bireysel karakterlerin mevcut hükûmetinizde bulunmayan veya hükûmetiniz tarafından istenmeyen siyasi reformları savunuyormuş gibi görünmesini sağlayan yeni Provokatör Sistemini içermektedir.

Ayrıca diğer değişikliklerin yanı sıra Fransa için yeni siyasi ideolojiler, dünya haritasında değişiklikler ve yasama ile devrim süreçlerinde yapılacak yenilikler de yer alıyor.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.