Oyun HaberleriPC

Victoria 3: Voice of the People çıkış tarihi açıklandı!

0

Victoria 3’ün ilk içerik paketi Voice of the People duyuruldu. 22 Mayıs’ta çıkacak paket 74 TL’den ön siparişe açıldı. Fransa’nın ‘dramatik tarihi’ni öne çıkaran pakette dikkat çeken mekanikler yer alıyor.

Victoria 3: Voice of the People

İsveçli video oyun geliştiricisi Paradox Development Studio tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından da yayımlanan grand strateji ve toplum simülasyon serisi Victoria 3‘ün ilk içerik paketi Voice of the People duyuruldu.

60’dan fazla tarihi provokatörün yer aldığı paket 19. yy Fransa’sının ‘dramatik tarihi’ni öne çıkarıyor. İşte oyuna gelen yeni mekanikler:

Victoria 3: Voice of the People neler getiriyor?

Özel provokatör ekileşimleri

Provokatörleri, çıkar gruplarının liderleri olarak atayarak veya askerleri komuta etmelerine izin vererek devletine katılmaları için ikna et. Veya istersen, sorun yaratarak ülkenin istikrarını sarsan kişileri sürgüne gönder. Başkalarının sürgün ettiği kişileri, fikirlerini savunmaları için misafirperver toplumuna davet edebilirsin bile böylece gelişmiş yenilikleri ileri taşıma konusunda bir adım önde olursun.

Victoria 3: Voice of the People

Fransa’nın dramatik tarihi

Orleans Hanedanı’ndan ve İkinci Bonapart İmparatorluğu’ndan Üçüncü Cumhuriyet’e kadar Fransa’nın Victoria 3 dönemindeki tarihi karmaşa ve macera dolu. Yüzyılın en güçlü ve en önemli imparatorluklarından birinin hikayesini anlatan bir sürü yeni olay, karar ve günlük girdisi ile bu heyecan verici geçmişin canlı renklerle hayat bulmasını izle. Fransızların Kuzey Afrika toprakları üzerindeki hak iddiaları için çalış, Fransa’nın gerçek kralını seç veya kıtada saldırgan bir politika izle.

Victoria 3: Voice of the People ne kadar?

22 Mayıs’ta çıkacak Victoria 3: Voice of the People, 74 TL’den ön siparişe açıldı.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.