Oyun HaberleriPC

Vendetta: Mafia Wars Steam’de erken erişime açıldı!

0

Gerçek zamanlı strateji oyunu Vendetta: Mafia Wars, Steam üzerinden erken erişime açıldı.

Vendetta: Mafia Wars

Yayımlandığı demo sürümünden beri oyunculardan olumlu geri dönüşler alan Vendetta: Mafia Wars duyuru videosuyla erken erişime açıldı.

Oyunu erken erişime sunmaktan dolayı heyecan duyduklarını belirten Crystal Shark Games, bu sayede oyunda bulunan birçok hatayı ve eksik özellikleri de gidermek için çalışacaklarını belirtti.

Fiyatlandırma konusunda da adil olmaya çalıştıklarını belirten firma, oyunculara en iyi deneyimi sunmak için ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını söyledi. Ayrıca oyunun demo sürümünden bu yana kendilerini destekleyen bütün oyunculara teşekkür ettiler.

1940 Amerika’sında geçen oyunda 5 tane mafya ailesi bulunuyor. Karakterimizi özelleştirerek, tarafımızı seçeceğiz ve kaynaklarımızı doğru yöneterek düşmanlarımızı alt etmeye çalışacağız.

Crystal Shark Games‘in kurucu ortaklarından Mehmet Sabri Sepik ile gerçekleştirdiğimiz röportaja buradan ulaşabilirsiniz.

Türkçe ara yüz ve alt yazı desteğine sahip olan Vendetta: Mafia Wars, şu an erken erişimde oynanabilir durumda. Oyunun Steam sayfasını görüntülemek için tıklayın.

Berk Söğütlü
Oyun Günlüğü Haber Editörü