HaberPC

Valorant’a Türk ajan geliyor! İşte tüm detaylar

0

Dünyaca ünlü FPS oyunu Valorant’a yeni bir ajan geliyor. Ve şu zamana kadar verilen ipuçlarından bu ajanın Türk olduğu düşünülüyor.

  • Resmi hesaptan paylaşılan bir fotoğrafta ajanın lokasyonunun Türkiye olduğunu görüyorduk.
  • Yeni sızdırılan bir görselden ajanın yeteneklerini ve kadın olduğunu görüyoruz.
  • Bu ajan oyuna yeni Battlepass ile dahil olacak.
Valorant

Valorant’ın resmi sitesinde yer alan “Ajanların Durumu – Mart 2022” başlıklı haberde gelmesi beklenen Türk ajana ilişkin büyük bir ipucu verildi.

En son güncelleme hakkında bilgilerin yer aldığı haberin sonundaki fotoğrafta Türk kahvesi, lokum ve nazar boncuklu bir yüzük olması gelecek ajanın Türk olacağı ihtimalini kuvvetlendirdi.


Yeni gelen ajanın yetenekleri:

Prowler Yeteneği(C): Kurtlar izleri takip edebiliyor veya mouse ile yönlendirilebiliyor. Kurtlar yakaladığı düşmanlara Skye ultisindeki gibi 3 saniye boyunca kısmi bir körlük yaratıyor.

Seize Yeteneği (Q): Bir orb fırlatıyorsunuz bu orb belli bir süre havada süzülüyor sonra yere çarpıyor. Alan içerisindeki yetenekten etkilenen düşmanlar hem sağır kalıyor hem 75 çürüme hasarı alıyor.

Haunt Yeteneği(E): Seize yeteneği gibi orb fırlatıyorsunuz, orb yere düşüyor ardından tekrar Göz şeklinde havalanıyor. Eğer düşmanlar bu göz’ün görüş alanına girerse yerleri ortaya çıkıyor aynı zamanda çeşitli izler bırakıyorlar.

NightFall Yeteneği(X): Bir karanlık sis dalgası yolluyor. Eğer sis bir düşmana çarparsa 12 saniye boyunca düşman sağır kalıyor, çürüme etkisine giriyor ve izler çıkıyor.

Valorant – Sızdırılan görsel.

Fakat bu bilgilerin ne kadar doğru olduğunu ajan hakkında tanıtım videosu geldiği zaman göreceğiz.


Valorant incelememize göz atmak için tıklayın.

Comments

Yorumunuzu bekliyoruz.