Oyun HaberleriPCPlayStation

Ubisoft üç oyunu iptal etti, Skull and Bones 6. kez ertelendi!

0

Ubisoft, duyurulmamış üç oyunu iptal etti ve uzun süredir geliştirilmekte olan korsan macerası Skull and Bones’u bir kez daha erteledi. Çıkış dönemi olarak nisan 2023 ile mart 2024 işaret edildi.

Skull and Bones

Ubisoft finansal olarak zor bir dönemden geçtiğini açıklayarak üçü duyurulmamış oyunu iptal ettiğini açıklayarak, geliştirilmekte olan korsan macerası Skull and Bones‘un bir kez daha ertelediğini açıkladı.

Finansal raporda altıncı kez ertelenen Skull and Bones’un, nisan 2023 ila mart 2024 arasında bir tarihte çıkış yapabileceği belirtildi. Ubisoft aynı zamanda Assassin’s Creed Mirage ve Avatar: Frontiers of Pandora‘nın da bu dönem aralığına ertelendiğini duyurdu.

Skull and Bones’un sosyal medya hesabından oyunun tekrar ertelendiğine ilişkin bir mesaj yayımlandı.


Ubisoft, Mario + Rabbids: Sparks of Hope ve Just Dance 2023’ün de beklediği kadar iyi performans göstermediği açıkladı. Duyurulmamış ‘büyük bir oyun’ da dahil olmak üzere, diğer duyurulmamış premium oyunların da 2023-2024 mali yıl içinde ortaya çıkacağı aktarıldı.


Skull and Bones ertelenme süreci!

İlk olarak E3 2017’de ortaya çıkan Skull and Bones, 2018 sonbaharında çıkacaktı. İlk erteleme kararı ertesi yıl duyuruldu ve Skull & Bones’un yeni çıkış tarihi “2019-20” aralığı olarak belirtildi. Oyunun yeniden yapıldığı yönünde dedikodular ortaya çıktı ve Skull and Bones, ikinci kez 2020’ye ve ardından tekrar 2021’ye ertelendi. Ubisoft, nihayet oyunun 8 Kasım 2022’de çıkacağını duyurmuştu ancak oyun beşinci kez ertendi ve çıkış tarihi 9 Mart 2023 olarak duyurulmuştu.

Ve altıncı kez oyunun ertelendiği haberini verdik. Umudumuz var, bir gün çıkış yapacak…


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir