Oyun HaberleriPC

Türk şirketi TIRSAN, Euro Truck Simulator 2’ye geliyor!

0

Euro Truck Simulator 2’den Türk oyuncuları heyecanlandıracak haber. Türk treyler şirketi TIRSAN, Euro Truck Simulator 2’ye geliyor. İşte ilk ekran görüntüleri!

Euro Truck Simulator 2 TIRSAN

Yılların eskitemediği popüler simülasyon oyunu Euro Truck Simulator 2‘ye yeni içerikler gelmeye devam ediyor. Geliştirici SCS Software, Türk oyun severleri heyecanlandıracak bir duyuru ile yüksek kaliteli treylerlerin lider üreticisi TIRSAN‘ın Euro Truck Simulator 2 ekibine katılacağını açıkladı.

Geliştirme aşaması devam ederken bazı ekran görüntüleri yayımlandı fakat fragman ve özellikler hakkında ayrıntılar henüz açıklanmadı. Yine de bu duyuru şimdiden Euro Truck Simulator 2 topluluğu, özellikle Türk oyuncular arasında heyecan yarattı. Oyuncular, bu iş birliğinin sanal kamyonculuk deneyimlerine yenilik ve çeşitlilik getireceğini düşünüyorlar ve TIRSAN römorkların gelmesini şimdiden dört gözle bekliyorlar.

Şu an için net bir çıkış tarihi açıklanmadı bu yüzden Euro Truck Simulator 2’de TIRSAN’ın römorklarını kullanabilmemiz için biraz beklememiz gerekecek.

TIRSAN ŞİRKETİ HAKKINDA

TIRSAN, Türkiye merkezli ticari kullanım için yüksek kaliteli römorkların lider üreticisidir. 45 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren TIRSAN gelişmiş tasarımları, olağanüstü yapı kalitesi ve üstün müşteri hizmetleri ile dünyada güçlü bir itibara sahip bir şirket olarak biliniyor. Farklı sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere semi-treyler pazarına en geniş ürün yelpazesini sunan TIRSAN, taşımacılıktan lojistike, inşaattan tarıma kadar birçok sektöre treyler üretmektedir.

Euro Truck Simulator 2’yi PC üzerinden Steam aracılığıyla oynayabilirsiniz.

Berk Söğütlü
Oyun Günlüğü Haber Editörü