macOSOyun HaberleriPC

Total War: Pharaoh devasa güncellemesi için çıkış tarihi verildi!

0

Total War: Pharaoh için hazırlanan ‘Dynasties’ adlı devasa güncellemenin 25 Temmuz’da geleceği duyuruldu. İşte gelecek tüm detaylar.

Total War Pharaoh – Dynasties

Creative Assembly tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından da 11 Ekim 2023’te yayımlanan Total War: Pharaoh için hazırlanan devasa güncellemenin adı Dynasties olarak açıklandı. 25 Temmuz’da gelecek ücretsiz paketle oyun haritası iki katına çıkarken, onlarca yeni oynanabilir medeniyet, birim ve bina eklenecek. İşte gelecek güncellemenin tüm detayları:

  • 4 yeni büyük grup.
  • 25 yeni küçük grup.
  • Süvari dahil 150’den fazla yeni ve yeniden düzenlenmiş birim.
  • 168 yeni yerleşim yeri Genişletilmiş Kampanya haritası (1,8 kat daha büyük).
  • Yeni savaş mekanikleri, örneğin Ölümcül Güç.
  • Yeni Dynasties aile ağacı sistemi.
  • Eski hatalar için düzeltmeler.

Total War Pharaoh – Dynasties ayrı indirilecek!

Total War: Pharaoh’a sahipseniz Dynasties otomatik olarak ayrı bir uygulama olarak Steam kütüphanenize eklenecektir. Ayrı satın alma olmayacak. Uygulama ayrı olarak indirilir ve 80 GB disk alanı gerektirir. Oynamak için Total War: Pharaoh’un kurulu olması gerekmez.

Mac sürüm için de Feral Interactive’in çalışmalarını sürdürdüğü vurgulandı.

Total War Pharaoh için kötü haber

Oyunun planlanan son büyük güncellemesi Dynasties olacak. Geliştiriciler, “Ekibin bizimle birlikte olan herkese bir aşk mektubu olarak yaptığı şeyden çok gurur duyuyoruz ve Dynasties’i elinize aldığınızda, başlangıçta hayal ettiğimiz tam teşekküllü ve eksiksiz Bronz Çağı Total War deneyimini hissedeceğinizi umuyoruz. Pharaoh’a olan geri bildiriminiz ve tutkunuz için teşekkür ederiz, bu da onu umut edebileceğimiz en iyi deneyim haline getirmemize yardımcı oldu.” açıklamasında bulundu.

Oyunun sistem gereksinimleri için buraya göz atabilirsiniz.


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.