Oyun HaberleriPC

Total War: Pharaoh çıkış tarihi açıklandı

0

Sega, Total War Pharaoh’un çıkış tarihini yayımladığı tek kişilik senaryo haritası tanıtımı ile duyurdu. Oyun 11 Ekim’de dijital olarak ulaşılabilir olacak.

Total War: Pharaoh

Geliştirici Creative Assembly ve yayıncı Sega, Total: War: Pharaoh’un 11 Ekim’de dijital olarak satışa sunulacağını duyurdu. Duyuru, Creative Assembly’nin Mısır ve Hitit krallıklarını da içeren tek kişilik senaryo haritasının tanıtıldığı sekiz dakikalık kapsamlı bir fragman ile birlikte geldi. Mayıs ayında duyurulan Total War: Pharaoh, serinin Total War: Three Kingdoms’tan bu yana piyasaya sürülen ilk ana hat oyunu olacak.

Total War: Pharaoh, seriyi Bronz Çağı’nın çöküş zamanında Mısırlılar, Hititler ve gizemli Deniz Kavimleri arasında geçen savaşlara götürecek. Oyunda Mısır’ın firavunu olmak için rekabet eden dört Mısırlı liderden biri olarak (Ramesses, Seti, Tausret ve Amenmesse) oynayabilecek veya isterseniz her biri iki grup lideri seçeneğine sahip olan Hititler ve Kenanlılara komuta edebileceksiniz.

Total War: Pharaoh’un ekstra kozmetik paketler ve fiziksel bir haritanın da içerisinde bulunduğu sınırlı sayıda üretilecek fiziksel sürümüyse 23 Ekim’de Avrupa‘da piyasaya sürülecek. Ön sipariş veren herkes, 29 Eylül’den 2 Ekim’e kadar erken erişimin yanında Avatar of the Gods ve Heart of the Shardana kozmetiklerine sahip olacak.

Berk Söğütlü
Oyun Günlüğü Haber Editörü