Oyun HaberleriPCPlayStation

En çok beklenen 2023 oyunları: The Day Before

0

Pandemi sonrası Amerika, zombiler, erzak için birbirini öldürenlerin hayatta kalma mücadelesi ile açık dünyayı buluşturan oyun The Day Before, yeni yılın en çok konuşulan ürünlerinden biri oldu bile. Rusya merkezli Fntastic tarafından geliştirilen oyunda Amerika’nın göbeğinde salgın sonrası zorlu sürece götüren serüvene çıkılacak.

Salgından geriye kalan enfekte olmuş perişan insanlar ve Amerika’da pandemi sonrası kıran kırana hayatta kalma mücadelesi. Mytona‘nın yapımcısı olduğu, Fntastic‘in geliştirdiği The Day Before, oyuncuları açık dünyada tehlikeli ve zorlu maceralara götürecek. Kasım 2023’te çıkması beklenen oyunda oyuncular salgından hayatta kalmayı başarabilmiş insancıkların erzak ve silah için birbirine kıymasına tanıklık edilecek.

The Day Before, pandemi sonrası süreci ele alan macera dolu hikayesiyle üst düzey grafiklerin birleşmesi, tanıtım fragmanının oldukça ilgi çekmesi ve  milyonlarca oyuncunun ürünü istek listesine eklemesi ile yılın en çok beklenen oyunlarından biri oldu. Unreal Engine 5 motorunda geliştirilmeye başlanmasının açıklanmasının da beklentilerin yüksek olmasına elbette katkısı oldu.

The Day Before Tanıtım Videosu

Zombiler, yiyecek savaşı, erzak ve silah için birbirlerini öldüren çaresiz insanlar ve kaynak kıtlığı. Hem uzak görünen, hem de ensede gibi korku salan gerçekçi korkuların dikkat çektiği oyunun tanıtım videosu ve grafikleri beğeni ve övgü elde etti.

Rus yapımı açık dünya devasa hayatta kalma oyununu oyuncular ister solo, isterlerse çok oyunculu oynayabilecek. Hem yürüyerek hem araçlarla gezilebilecek geniş bir açık dünyanın ev sahipliğinde, kıyamet ertesi günlerde oyuncular hayal güçleriyle kendi hikayelerini yaşayacak.

The Day Before ne zaman hangi platformlara geliyor?

PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S platformlarında yer alacak olan The Day Before 10 Kasım 2023 tarihinde piyasalarda olacak.

The Day Before Sistem Gereksinimleri

MİNİMUMÖNERİLEN
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300
Bellek: 10 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 75 GB kullanılabilir alan
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-6600K / AMD Ryzen 5 1600
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 580 4GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 75 GB kullanılabilir alan

Diren Eyidoğan
Oyun Günlüğü Haber Editörü - 2021

    Comments

    Leave a reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir