Oyun HaberleriPCPlayStationXbox

The Thaumaturge PC çıkış tarihi ertelendi!

0

20. yüzyıl Varşova’sında geçen hikaye odaklı rol yapma oyunu The Thaumaturge, 20 Şubat 2024’e ertelendi. Oyunun 5 Aralık’ta PC’ye gelmesi bekleniyordu.

The Thaumaturge

Polonyalı Fool’s Theory tarafından geliştirilen ve 11 bit stüdyos tarafından da yayınlanacak izometrik RPG oyunu The Thaumaturge, 5 Aralık’ta PC’ye 2024 başında ise konsollara gelecekti. Bugün yapılan açıklamada “Oyuna son rötuşları yapmak için The Thaumaturge’e ekstra geliştirme süresi veriyoruz.” denildi.

The Thaumaturge ne zaman çıkacak?

Yapılan açıklamada oyunun PC sürümünün 20 Şubat 2024’e ertelendiği, konsollar için ise henüz bir çıkış tarihi verilmedi.

Frostpunk yayımcısı ve Witcher 1 Remake geliştiricilerinin yeni oyununda ahlaki açıdan belirsiz seçimler yapacak ve etkileyici bir hikayenin içine gireceğiz.

Unreal Engine 5 ile geliştirilen oyun 20. yüzyıl başları Varşova’sında eşsiz bir maceraya davet ediyor. Dünyayı keşfetmek ve düşmanlarınıza diz çöktürmek için Salutorların sahip olduğu benzersiz güçleri avantaj olarak kullanacaksınız.

Diğer karakterlerin davranışlarını dilediğin gibi yönlendirecek, onları manipüle edeceksiniz. Kendi karakterinizi ve hikayenizi yazmaya hazır olun!


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.