Oyun HaberleriPCPlayStationZ - macOS

The Sims 4’ün Infants güncellemesi yayımlandı!

0

The Sims 4 yeni güncellemesi Infants ile oyuncular bir bebek evlat edinip onu diledikleri gibi yetiştirebilecekler.

The Sims 4

The Sims 4 ücretsiz olmasının ve yeni oyunun da duyurulmasının ardından büyümeye devam ediyor. Oyun son ücretsiz güncellemesi uzun yıllardır beklenen bir yeniliği getirdi. Infants adlı güncellemeyle oyuna evlat edinilebilir bebekler eklendi.

The Sims 4’ün son güncellemesi Infants, 14 Mart 2023’te PlayStation 4, Klasik Mac OS, Xbox One, Microsoft Windows platformlarına geldi.

The Sims 4 Infants ile neler geliyor?

Infants adı verilen bu güncellemeyle beraber oyuncular, oyunda bir bebek (infant) evlat edinebilecek, yeni ‘etkileşim’ türü Science Baby’yi deneyebilecek ve Create-a-Sim (CAS) özelliği sayesinde bebeklerini diledikleri gibi kişiselleştirebilecekler. CAS ile oyuncular, infant’ları için oldukça geniş bir gardıroptan istedikleri kıyafetleri seçebilecek, onların saç stillerini değiştirebilecek ve en önemlisi, kişiliklerini etkileyecek özellikler atayabilecekler. Özelleştirmeler bunlarla sınırlı kalmayacak; Simmer’lar ayrıca, bebeklerinin geceleri rahat uyuyabilmesi için onlarca yeni mobilya ve malzeme ile hayallerindeki çocuk odasını tasarlayabilecekler.

Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi bebekler; ihtiyaçlarını, duygularını ve hislerini ifade edebilme becerisini geliştirmeye başlayacak. Her yaştan aile üyesi, bebeğin kişisel gelişimine katkı sağlayabilecek; bakıcılar, Changing Station ve Infant Playmat aracılığıyla ona bakmanın ve onunla oynamanın yeni yollarını keşfedebilecek. Ev halkı bebekle ne kadar çok etkileşime girerse aralarındaki bağ o kadar güçlenecek ve bu, onun yaşamı boyunca sağlıklı ilişkiler kurma konusundaki yeterliliğini etkileyecek.

16 Mart’ta yayınlanacak Growing Together öncesi gelen güncelleme ile beraber oyuna -her Sim için üç adet olmak üzere- toplamda 18 adet keşfedilebilir Infant Quirks eklenecek ve bu her bebeğin eşsiz olmasını sağlayacak.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.