Oyun HaberleriPCPlayStationZ - macOS

The Sims 4’ün 13. ek paketi Growing Together inanılmaz detaylara sahip!

0

The Sims 4’ün 13. genişleme paketi Growing Together, doğum lekeleri, çatlaklar ve sezaryen izleri dahil onlarca detaya sahip olacak. Aile yaşantısını merkeze alacak yeni ek paket, 16 Mart’ta PC, konsol ve Mac platformlarına gelecek.

The Sims 4 Growing Together

Maxis tarafından geliştirilip EA tarafından da yayımlanan The Sims 4’ün 13. genişleme paketi 16 Mart’ta erişime açılacak. Aile yaşantısını merkeze alacak yeni ek paket, doğum lekeleri, çatlaklar ve sezaryen izleri dahil onlarca detaya sahip olacak.

Oyunun yeni genişleme paketinin çıkmasına az bir süre kala yeni bir fragman daha yayımlandı.

Fragman, San Sequoia adındaki yeni ¨The Sims dünyası¨nın adeta bir tabloyu andıran Hopewell Hills Mahallesi’nde ikamet eden Michaelson Ailesi’nin yaşamından bir kesit sunuyor.

Oyunun yeni aile dinamikleri hakkında birçok ipucu veren videoda, tonton bir anneannenin ve dedenin yeni torunlarıyla tanışmaları sırasında “sosyal kimya“nın Simler’i nasıl etkilediğine tanık oluyoruz; kimi Simler hemen kaynaşırlarken, kimileri ise birbirleriyle çatışıyorlar. Tahmin edilebileceği gibi, tüm bu duyguları oyuncular yönlendirecekler.

Aileyi merkeze alan Growing Together’da oyuncular, dönüm noktalarında birçok kritik karar vermek zorunda kalacaklar; örneğin, kontrol ettikleri Simler’in ailelerinin yanlarına taşınıp taşınmayacaklarına karar verebilecekler. Eğer buna izin vermezlerse aile ilişkileri olumsuz yönde etkilenebilecek, izin verirlerse işler karmaşık bir hal alabilecek. Huzur içinde yaşamak mı, yoksa kaosun tam ortasına mı dalmak? Bu karar, oyunculara bağlı olacak.

Growing Together’a 16 Mart’tan itibaren; EA uygulaması, Steam, Epic Games Store (PC), PlayStation 5, Xbox Series X|S & Xbox One (konsol) ve Origin (Mac) uygulaması üzerinden erişilebilecek.


The Sims serinin son oyunu The Sims 5 Project Rene kod adıyla duyurulmasına rağmen The Sims 4 genişlemeye devam ediyor.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.