macOSOyun HaberleriPCPlayStationXbox

The Sims 4 yeni genişleme paketi Lovestruck duyuruldu!

0

Romantik Sim’lerle tanışmak ve yeni aşk hikayeleri yazmak için The Sims 4 yeni genişleme paketi Lovestruck duyuruldu. DLC, 25 Temmuz’da PC ve konsollara gelecek.

Maxis ve The Sims Studio tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından da 2014’te yayımlanan The Sims 4 için yeni genişleme paketi Lovestruck duyuruldu. Paket, 25 Temmuz 2024’te PC (Origin, Epic Games Store ve Steam), Mac, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S ve Xbox One platformlarına gelecek.

The Sims 4 Lovestruck Genişleme Paketi’nde oyuncular diğer Sim’lerle görüşmek, flört etmek ve aşk dolu anlar yaşamak için “Aşk Meleğinin Köşesi” uygulamasında kendi Sim’lerinin flört profilini oluşturabilecekler!

Oyuncular buluşma anının seyrini ayarlayabilecek, Sim’in “İlgi Duyduklarını” ve “İtici Bulduklarını” belirleyebilecek, nasıl “Romantizm Danışmanı” olunduğunu öğrenecek ve çok daha fazlasını tecrübe edebilecekler.


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.