Oyun HaberleriPCPlayStation

The Sims 4 ile bahçe ve bodrum katlarını tasarlayın!

0

The Sims 4 Greenhouse Haven ve Basement Treasures kitleri duyuruldu. Oyuncuların kendi bahçelerini ve bodrum katlarını en ince detayına kadar tasarlamalarına izin veren paketler 20 Nisan’da çıkacak.

Maxis tarafından geliştirilip EA tarafından da yayımlanan The Sims 4‘e iki yeni kit geldi. Greenhouse Haven ve Basement Treasures olarak duyurulan kitler, 20 Nisan’da; PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One konsollarının yanında PC’de EA Uygulaması, Epic Games Store, Steam ve Mac’te Origin üzerinden piyasaya sürülecek.

Oyunun yeni paketleri sosyal medya hesabından da paylaşıldı.

The Sims 4 Greenhouse Haven ve Basement Treasures kitleri

The Sims 4 Greenhouse Haven ve Basement Treasures kitleri ile oyuncular, hobi bahçeciliği ile uğraşanların hayalini kurdukları seralardan antika eşyaların geçmişine yolculuk yapılan bodrum katlarına kadar duyguları harekete geçiren mekanlar oluşturma ve yoğun hayat temposundan bir süre uzaklaşma imkanı bulacaklar.

The Sims 4 Basement Treasures, Sim’leri klasik, kullanılmayan eşyalarla dolu bir bodrum odasına ve eski sahiplerinin anılarından izler taşıyan eşyaların büyülü dünyasını aralamaya davet ediyor. Ufak bir kolide istiflenmiş plaklardan eski ödüllere, aile fotoğraflarından eskimiş kıyafetlere kadar her parçanın ayrı bir hikayeye sahip olduğunu keşfedecek ve bu eşyaların yeni bir hayata başlamalarına önayak olacaksınız.

The Sims 4 Greenhouse Haven’da yer alan çok sayıda bahçe malzemesiyle Sim’ler hayallerindeki serayı tasarlayabilecek, cam bölmeli pencere ve kapılar ile etkileyici mekanlar yaratabilecekler. Fidan, saksı, çiçek sepeti ve bunun gibi pek çok aksesuar sayesinde her zevke uygun bir hobi bahçesi oluşturmak kolay bir hal alacak.


Maxis tarafından geliştirilip EA tarafından da yayımlanan The Sims 4‘ün 13. genişleme paketi The Sims 4: Growing Together 17 Mart’ta gelmişti.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir