macOSOyun HaberleriPCPlayStationXbox

The Sims 4 için eğlence odaklı iki yeni kit geliyor!

0

The Sims 4 Urban Homage Kit ve The Sims 4 Party Essentials Kit, 18 Nisan’da PC ve konsollara gelecek.

The Sims 4 Urban Homage Kit

The Sims 4 yeni kitlerle genişlemeye devam ediyor. Eğlence odaklı The Sims 4 Urban Homage Kit ve The Sims 4 Party Essentials Kit, 18 Nisan’da PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC ve Mac için EA app (Mac için Origin), Epic Games Store ve Steam’e gelecek.

The Sims 4 Urban Homage Kit ile oyuncular, çok ödüllü oyun içeriği yaratıcısı ve DE&I (Çeşitlilik, eşitlik ve kapsayıcılık) savunucusu Danielle “Ebonix” Udogaranya ile işbirliği içinde oluşturulan en trend temalarla Sim’lerini şekillendirebilecekler. Sim’ler kasabada yeni tarzlarıyla dolaşırken dikkatleri üzerine çekecek ve şehrin havasını görünüşleriyle değiştirecekler.  

The Sims 4 Party Essentials Kit ile ise Sim’ler, flamalar, sis makineleri ve hatta büyüleyici yeni bir disko topu gibi eğlence odaklı dekorlarla göz kamaştırarak The Sims 4’te kendilerini ifade etmek için farklı seçeneklere sahip olacaklar.

Yeni kitler yeni eşya ve elbise takımlarını da beraberinde getirecek.


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.