Oyun HaberleriPCPlayStationXboxZ - macOS

The Sims 4: Home Chef Hustle çıktı!

0

The Sims 4 yeni genişleme paketi Home Chef Hustle, bugün PC ve konsollara geldi. Yeni Stuff Pack ile mutfak becerilerinizi geliştirerek yemek pişirmeyi gelire dönüştürebileceksiniz!

The Sims 4 yeni genişleme paketi Home Chef Hustle ile simler mutfak becerilerini gelire dönüştürebilecek. Yeni Stuff Pack; PC, Mac, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X|S platformlarına geldi.

Yeni genişleme paketi PC’de 299,99 TL’den piyasaya sürüldü.

The Sims 4: Home Chef Hustle hakkında detaylar!

  • Küçük Ev Aletleri, Büyük Geliştirme: Stand mikser, waffle makinesi veya tezgah üstü pizza fırını gibi küçük ev aletleriyle mutfağınızı donatarak pişirme ufkunuzu genişletin. Sim’ler becerilerini geliştirdikçe bu yeni aletlerle daha fazlasını yapabilecek ve daha lezzetli tarifleri keşfedebilecek.
  • Mahallenizi Doyurun: Pişirme aşkınızı ek işe dönüştürün! Sim’ler yeni büfe ile kendi küçük işletmelerini açabilir ve komşularına lezzetli ikramlar ve ağız sulandıran yemekler satabilir. Sim’inizin ve servis etmek istedikleri yemek türünü yansıtmak üzere büfeler adlandırılabilir ve özelleştirilebilir.
  • Yeni Şef Tarzları: Pişirme maceranız doğru moda seçimleri olmadan eksik kalır. Mutfağa uygun saç stilleri, yiyecek temalı aksesuarlar ve tüm aile için önlükler ile Sim’leriniz ciddi birer amatör şef gibi görünecek.

Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.