Oyun HaberleriPCZ - macOS

The Sims 4 Blooming Rooms Kit ücretsiz oldu!

0

The Sims 4 Blooming Rooms Kit, EA’da ücretsiz oldu. Paket ile her alana hayat katan yeşilliklerle dış mekanı içeriye taşıyın.

The Sims 4 Blooming Rooms Kit

Maxis ve The Sims Studio tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından da 2014’te yayımlanan yaşam simülasyonu The Sims 4 yeni oyunun duyurulmasının ardından ücretsiz içerik hediyelerini genişletiyor.

Diğer platformlarda ücretsiz olmasa da The Sims 4 Blooming Rooms Kit’e EA Play’da ücretsiz olarak oyunculara sunuldu. Windows ve Mac platformlarda paketi ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

The Sims 4 Blooming Rooms Kit’e ulaşmak için bu linke göz atın.

Blooming Rooms Kit ile her alana hayat katan yeşilliklerle dış mekanı içeriye taşıyın. Sim’inizin evini neşeli, huzurlu bitkilerle doldurun. Asılı sarmaşıklardan dekoratif bitki büyütme istasyonlarına kadar müthiş bir sükunet sizi bekliyor.

Raflar, masalar ve aydınlatma aksesuarları, yeşilliklerle birlikte canlı birer dekor oluyor. Sürpriz yaprak detayları ve doğal güzelliklerle dolu yeşil ve dingin bir atmosferin keyfini çıkarın. Saksılı ve asma bitkiler her odayı küçük birer cennete dönüştürüyor. Canlı bitkiler, perdelerin ve duvar sanatlarının yerine geçiyor. Çok sayıda yeşil renk tonuyla bir serada yaşıyor gibi hissedeceksiniz.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.