Oyun HaberleriPC

The Rogue Prince of Persia erken erişimde!

0

Roguelite platform, aksiyon oyunu The Rogue Prince of Persia, bugün erken erişim olarak geldi.

The Rogue Prince of Persia

Evil Empire tarafından geliştirilen Ubisoft tarafından da yayımlanan Prince of Persia serisinin yeni platform, macera ve dövüş oyunu The Rogue Prince of Persia, Hades 2’nin sürpriz lansmanın ardından iki hafta ertelenmişti. Oyun bugün Steam’de erken erişim olarak yayımlandı.

Tam sürümde konsollara gelecek oyunun yaklaşık bir yıl erken erişimde kalması bekleniyor. Oyunun tam sürümünde daha fazla seviye, silah, özellik, düşman, başdüşman, olay örgüsü ve meta ilerlemesi gibi içerikler eklenecek. Geliştirici ekip planlarının erken erişim çıkışından 1.0 sürümüne kadar içerik miktarını iki katına çıkarmak olduğunu söyledi.

The Rogue Prince of Persia için ilk lansman tarihi 15 Mayıs olarak açıklanmıştı.

Platform ile dövüş arasında kusursuzca geçiş yapın, akrobatik hareketlerle düşmanlarınıza karşı üstünlük kazanın. Simgesel duvardan koşma hareketiyle yeni saldırı yolları açın, tuzaklardan kaçın ve ulaşması zorlu alanları keşfedin. İşler kızıştığında düşman gruplarıyla başa çıkabilmek için tekme savurun ve kaçının.

The Rogue Prince of Persia Türkçe mi?

Dört farklı dil desteğine sahip oyunda henüz Türkçe altyazı ve arayüz desteği bulunmuyor. Ancak oyunun Steam sayfasında “Şu an için oyunda Türkçe dilinin olmadığını ancak gelecekte ekleneceğini lütfen göz önünde bulundurun.” notu dikkat çekiyor.

The Rogue Prince of Persia ne kadar?

Oyun 14.39 dolardan (464,22 TL) satışa sunuldu. Lansman indiriminin ardından 16 dolar (514,88 TL) olacak.

The Rogue Prince of Persia sistem gereksinimleri

The Rogue Prince of Persia minimum sistem gereksinimleri

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD Ryzen 3 1200 3.2 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 950 (2GB) / AMD RX 5500 XT (4GB)
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.