Oyun HaberleriPCPlayStation

The Lord of the Rings: Gollum, PC ve konsollara geldi!

0

Aksiyon-macera oyunu The Lord of the Rings: Gollum, PC ve konsol platformlara geldi.

The Lord of the Rings: Gollum

Daedalic Entertainment tarafından geliştirilen aksiyon-macera oyunu The Lord of the Rings: Gollum, PlayStation 5, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Xbox X ve S Serisi, Microsoft Windows platformlarına geldi.

J.R.R. Tolkien’ın edebi eserlerinden esinlenen resmi bir uyarlama olan oyun ilk inceleme puanlarının ancak yüzde 25’inden olumlu oy alabildi.

Oyunda bölünen kişiliği ona işkence etse de yeri geldiğinde Gollum gibi vahşi ve kötü niyetli; Sméagol gibi dost canlısı ve dikkatli de olabilirsiniz. Tehlikedeki müttefiklerinin geleceğini belirleyecek zorlu ahlaki seçimlerde hangi tarafın ağır basacağına sen karar vereceksin!

The Lord of the Rings: Gollum ne kadar?

  • The Lord of the Rings: Gollum, PC’de 595 TL’den satışa sunuldu. The Lord of the Rings: Gollum – Precious Edition versiyon ise 695 TL.
  • The Lord of the Rings: Gollum Xbox Series X|S için 699 TL, The Lord of the Rings: Gollum – Precious Edition versiyon ise 799 TL.
  • PlayStation platformunda ise 100 TL’lik bir fark var. The Lord of the Rings: Gollum PS4/5 için 599 TL, The Lord of the Rings: Gollum – Precious Edition versiyon ise 699 TL.

Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply