Oyun HaberleriPlayStation

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom çıktı!

0

Nintendo tarafından geliştirilen ve yalnızca Nintendo Switch konsollarına gelen The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom bugün erişime açıldı.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Nintendo, Monolith Soft, Capcom, Team Ninja tarafından geliştirilen ve Nintendo, Philips, Koei Tecmo, Spike Chunsoft, St.GIGA, Nintendo of America Inc., Philips Interactive Media tarafından da yayımlanan Zelda serisinin yeni oyunu The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom bugün erişime açıldı.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ne kadar?

Nintendo Switch konsollarına gelen oyun üç farklı özellikte satışa sunuldu. Yerel fiyatlandırmaya tabii olmayan The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, 69.99 dolardan satışa sunuldu. (Yaklaşık 1.350 TL)

Oyunun fiziksel sürümü yine aynı fiyata satılırken, koleksiyon sürümü 129.99 dolar olarak belirlendi.


Tüm zamanların en çok konuşulan serilerinden biri olan The Legend of Zelda tarihine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Oyun Günlüğü takipçilerinin “Mayıs ayında en çok beklediğiniz oyun hangisi?” anketinde sürpriz olmadı ve 2023 yılının en çok beklenen oyunlarından biri olan rol yapma, aksiyon ve macera oyunu The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, en çok beklenen oyun oldu.


The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom oynanış videosu


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.