Oyun HaberleriPlayStation

The Last of Us: Part 2 Remastered çıkış tarihi açıklandı

0

Naughty Dog, The Last of Us: Part 2 Remastered versiyonun 19 Ocak 2024’te PS5’e geleceğini resmen duyuruldu.

The Last of Us: Part 2 Remastered

Ellie ve Abby’nin macerasına yeniden ortak olmak için hazırlanın! Naughty Dog, The Last of Us: Part 2 Remastered versiyonun 19 Ocak 2024’te PS5’e geleceğini resmen duyuruldu. Ön siparişler ise 5 Aralık’ta başlayacak.

Oyunun yenilenen versiyonu pek çok yeni özellikle gelecek. The Last of Us Part 2’yi PlayStation 4’te satın alan oyuncular 10 dolarlık bir ödemeyle Remastered versiyona da sahip olacaklar.

The Last of Us: Part 2 Remastered

The Last of Us: Part 2 Remastered ile neler gelecek?

The Last of Us: Part 2 Remastered yenilenmiş grafiklere, silinmiş bölümlere ve yepyeni bir oyun moduna sahip olacak.

‘Dönüş Yok’ isimli Roguelike modu

The Last of Us Part 2 Remastered Dönüş Yok isimli Roguelike modu ile hayatta kalma deneyimine kavuşacaksınız. Dönüş Yok (No Return), oyunda gördüğümüz birçok karakteri oynanabilir hale getiriyor ve her karakter, kendine has bir oynanış stiline ve mekaniğine sahip.

The Last of Us: Part 2 Remastered

Gizlilik ve savaş karşılaşmaları arasından seçim yapacak oyuncular birçok kozmetik ödüle de sahip olacak.

Silinmiş bölümler ve gitar!

Oyunun standart versiyonunda yer almayan veya silinmiş bölümler Remastered’da bulunacak. The Last of Us hikayesi genişleyecek! Oyunda yer alan karakterlerle farklı mekanlarda mini gitar oyununa girebileceksiniz.

The Last of Us: Part 2 Remastered

The Last of Us: Part 2 Remastered performans ayarları

The Last of Us Part 2 Remastered, 4K çözünürlüğünün yanı sıra, 1440p çözünürlüğünde performans modunu da destekleyecek. Grafiklerdeki değişimin yanında oyun, DualSense kontrolcüsünün tüm özellikleri de destekleyecek.

The Last of Us: Part 2 Remastered PC’ye ne zaman gelecek?

The Last of Us: Part 2 Remastered’ın gelecek yıl PC’ye çıkması bekleniyor. İkinci çeyrekte çıkması beklenen oyunun net bir çıkış tarihi yok.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.