Oyun HaberleriPC

The Great War: Western Front etkileyici müzikleriyle geliyor!

0

Birinci Dünya Savaşı konulu en kapsamlı strateji oyunu olarak duyurulan The Great War: Western Front, 30 Mart’ta PC platformuna gelecek. Frontier Foundry ve Petroglyph oyunun müziklerinin yapıldığı Üsküp’teki stüdyodan bir video paylaştı.

The Great War: Western Front

Merkezi Las Vegas, Nevada’da bulunan ABD’li video oyun geliştiricisi tarafından geliştirilen Petroglyph Games ve Frontier Foundry  tarafından da yayımlanacak 1. Dünya Savaşı’nı konu edinen strateji oyunu The Great War: Western Front, Türkçe alt yazı ve ara yüz desteğiyle 30 Mart’ta çıkış yapacak.

Frontier Foundry ve Petroglyph, oyuncuları paylaştıkları yeni video ile The Great War: Western Front’un oyun müziklerinin perde arkasını görmeye ve olağanüstü bir canlı orkestral performansı deneyimlemeye davet ediyor.

The Great War: Western Front

74 kişilik birinci sınıf orkestranın her bölümü, 31 orijinal parçayı seslendiriyor. Ödüllü Besteci ve Ses Yönetmeni Frank Klepacki (Command & Conquer: Remastered, Star Wars: Empire at War, Dune 2) oyunlarının müziklerini yaptı.) ve FAME’S Üsküp Stüdyo Orkestrası şefi Sasho Tatarchevski, orkestranın Üsküp’teki evinde oyunun müziklerini kaydetmek için buluştu.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.