Oyun HaberleriPC

The Great War: Western Front çıkış tarihi ve fiyatı açıklandı!

0

Birinci Dünya Savaşı konulu en kapsamlı strateji oyunu olarak duyurulan The Great War: Western Front, Türkçe alt yazı ve ara yüz desteğiyle 30 Mart’ta PC platformuna gelecek.

The Great War: Western Front

Merkezi Las Vegas, Nevada’da bulunan ABD’li video oyun geliştiricisi Petroglyph Games tarafından geliştirilen ve Frontier Foundry tarafından da yayımlanacak 1. Dünya Savaşı’nı konu edinen strateji oyunu The Great War: Western Front, Türkçe alt yazı ve ara yüz desteğiyle 30 Mart’ta çıkış yapacak.

Microsoft Windows platformuna gelecek oyun, cephe savaşlarına derinlikli bir bakış sunarak gerçek zamanlı bir strateji deneyimi sunacak. 1914-1919 yıllarında meşhur Batı Cephesinde yetkiyi ele alacak ve tarihte belirleyici rol oynayacaksınız.

The Great War: Western Front

The Great War: Western Front ne kadar?

The Great War: Western Front, Steam platformuna 325 TL’den ön siparişe açılmış durumda. Bir diğer versiyonu ise The Great War: Western Front Victory Edition ise 378 TL.


Strateji oyuncularının büyük bir merakla beklediği oyunda ne yazık ki Osmanlı yok. DLC olarak oyuna eklenmesi bekleniyor.

Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.